Skocz do zawartości

Ułęż 6 marca Ogólnopolski Rallysprint AB CUP I runda


Rekomendowane odpowiedzi

Ruszamy ze zgłoszeniami do 1 eliminacji Ogólnopolskiego Rallysprintu AB CUP (przy okazji startuje BMW-Challenge). Już w sobotę 6 marca startujemy w Ułężu (między Warszawą a Lublinem). Trasa zostanie wyznaczona z wykorzystaniem całego terenu lotniska (drogi oraz płyta). Lista startowa zostanie ustalona na podstawie czasów uzyskiwanych na porannym treningu. BMW-Challenge startuje na początku stawki wg miejsc zajętych w sezonie 2009. Wpisowe w wysokości 199zł od uczestnika płatne jest w dniu imprezy.

 

Harmonogram imprezy:

 

8.00 – 9.15 - przyjmowanie i podpisywanie zgłoszeń

8.00 – 9.45 - trening na wyznaczonym odcinku

10.00 - odprawa z uczestnikami

10.20 - start pierwszego zawodnika do I próby

 

15 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych. Między pętlami nastąpi 20 minut przerwy na przeniesienie urządzeń do pomiaru czasu oraz konsumpcję dla uczestników.

 

Formularz zgłoszenia, regulamin uzupełniajacy, prowizoryczna lista zgłoszeń na www.abcup.pl.

 

AB CUP w skrócie:

• długie oesowe próby

• profesjonalny pomiar czasu – chipy i monitory

• profesjonalne zabezpieczenie

• bezpłatny ok. 2-godzinny trening w dniu zawodów

• przeciętnie 70 km jazdy na ostro

• świetna atmosfera i zdrowa rywalizacja

• 14 000zł pula nagród !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Igor mowil, ze bylo niezle, szybka trasa i ostra walka, Karol juz na zapoznaniu zakonczyl jazde na plycie poslizgowej, dobrze, ze mial klatke w samochodzie. Mysle, ze ten sezon bedzie bardzo ciekawy, szkoda, ze Buni sie tam nie pojawil w klasie OPEN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje!!!

Trasa szybka i wymagająca, ubite śnieżne bandy wytyczające trasę dawały wiele do myślenia. Jak już Andrzej wcześniej napisał jednemu zawodnikowi trawa na dach wskoczyła :D właśnie po spotkaniu z taką bandą śnieżną.

Trening i kwalifikacje po śniegu!!! W kwalifikacjach udało mi się wykręcić 2-gi czas 2s za subaru legasy i 2s przed Evo9 tak więc poszło całkiem nieźle.

Potem była krótka przerwa bo laweta musiała zgarnąć z trasy kolegę o którym pisałem wcześniej (ten od trawy). W międzyczasie śnieg się rozpuścił i przed startem do pierwszej próby musiałem szybko zmienić opony na slika markguma.

Trasa wysychała z każdym przejazdem co oczywiście widać było po czasach.

Troszkę przysnąłem na pierwszej pętli no i ostatecznie nie udało mi się odrobić strat.

Skończyło się na 3 miejscu.

 

Generalnie trasę można było porównać do Wróblowej (szybko i technicznie), ale możliwość rywalizacji z tak wieloma porównywalnymi samochodami to sama przyjemność i duże wyzwanie. Brakowało mi Felixa, Fedy i Buniego.

Razem z treningiem przejechałem około 80km.

Szkoda też że nie chciało mi się uruchomić kamerki bo onbordy mogły by być fajne.

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Igor, ładnie zacząłeś sezon BMW-Challenge. Teraz tak trzymaj i jeździj jeszcze szybciej a będzie wspaniale. Widzimy się 24. kwietnia w Bednarach, termin już znany!

 

Oczywiście będę się bardzo starał żeby zjawić się w Bednarach.

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.