Skocz do zawartości

Co gdy zgubie rejestracje?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wygla sprawa z tablicami rejestracyjnymi? Gdy np wypadnie mi z ramki albo gdy ktos mi ukradnie jedna sztuke to czy mam obowiazek zakupu drugiej tablicy czy przerejestrowywania samochodu? Czy moge sobie np samodzielnie ( ale starannie ) wykonac cos na wzor starej? Jak to wyglada ze strony prawnej? Jak ktos wie cos na ten temat prosze o info. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz sobie wykonac sam tablicy ;).

Jedyne, co mozesz zrobic, to zglosic sie do swojego WK.

Tam (w zaleznosci m. in. od tego, czy miales czarne numery, czy juz nowe, biale oraz od widzimisie urzednikow) dostaniesz albo nowa jedna tablice rejestracyjna, albo obie nowe tablice z nowym numerem i niestety nowy dowod.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem kiedyś jedną tablicę GO LOCO i w kochanym UM Gdynia pani po konsultacjach powiedziła mi, że za dorobienie nowej tablicy będę musiał zapłacić 500 PLN - uzasadnienie 1000/2 =500. Słodkie prawda ?

 

Zmotywowało mnie to do odnalezienia tablicy. Okazało się, ze zostawiłem ją na osiedlowych krzaczorach podczas parkowania.

 

No a w następnym aucie dałem już sobie spokój z indywidualnymi :)

 

 

pozdro

loco


'08 530iA touring xdrive; '05 118iA; '04 F650GS Dakar

['05 325i touring; '91 325i touring; '90 318iA; '01 320td; '01 530iA touring; '00 525i; '97 523i; '95 525i touring; '90 318is; '85 320i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.