Skocz do zawartości

E87 120d - Hipo


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

strasznie Ci zazdroszcze, też bym chciała tak umieć wybajerować auto , i tak się znać -przepiekna jest , uffff

hehee no co ty... z miłą chcęcią podziele sie wszystkimi informacjami, które mogą Ci pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u dwóch rożnych sprzedawcow

- kompletny tył z czterema PDC igła - 650PLN - biały :duh:

- przód też kompletny z wszystkimi kratkami (nerki czarny mat) 500PLN

rzecz jasna oba idą do malowania, ale dopiero w maju będą jeździły na moim aucie.

 

Hubert pozostajesz przy swoich chromowanych nerkach czy zakładasz nowe czarne i czy orientujesz się czy nerki przedliftowe pasują do zderzaka M poliftowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo fajny samochód. Pierwszy raz widzę takie felgi na jedynce i wyglądają pierwsza klasa. :) Myślę że z nowymi zderzakami będzie bardzooo przyjemnie. Czarny kolor robi jednak robotę. Szkoda że jest najtrudniejszy w utrzymaniu. :)

I jak nigdy nie podobały mi się te kierownice którą masz to po oklejeniu uważam że wygląda rewelacyjnie. Przymierzam się do oklejenia kilku listew w mamy aucie i jestem ciekaw czy są jakieś problemy np związane z wysokimi temp we wnętrzu w lato?

 

trzeba mieć sztywne zawieszenie, aby poczuć i baardzo autem rzucać na boki... jak dla mnie - "bardzo mini" różnica.

A tu się odniosę bo masz chyba mocowaną w 2 punktach rozpórkę tak jak w przypadku rozpórek performance i jest to wiechers z aluminium? Jeżeli tak to jedyne co zmienia taka rozpórka to estetykę pod maską. Żeby odczuć różnicę to się ładuje z CrMo albo z jakiegoś stopu lekkiego wykonaną w centrum obróbczym CNC z kęsu materiału. Często z domkniętym pierścieniem na kolumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- felgi M3 E90 :mrgreen:

- kierownica... już jej dawno nie ma :) jest inna, jak chcesz to mogę Ci ją odstąpić za mini szelst (priv)

- tak, rozpurka wiechers z aluminium - jak napisałem różnica minimalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee masz czasu :) jutro oddaje samochód i w czwartek będzie już zrobiony.

 

No to czekamy , bez zdjęć nawet się nie pokazuj na forum :) .

 

Kuba co do lakieru , ja swoją jedynkę jak bym się uparł to myje tak samo jak e60 która jest srebrna , czy inne samochody w kolorze niebieskim , szarym itd . Procedura mycia jest ta sama , jeżeli chcesz mieć efekt " łoł ale wypucowana " to chodzi dwa dni przy samochodzie :) ale coś za coś .

Wiadomo rysy dużo bardziej denerwują niz jak na białym .

Natomiast lakier BMW jest naprawdę OK bo :

1. Czarny to jest czarny a nie jakiś wpadający w czarny

2. Po nawet zwykłym umyciu , wygląda super

3. Do sucha wyciera się idealnie

 

Bo myłem w jednym dniu nowego Peugeota 207 , Clio 3 oraz swoją jedynkę na tych Francuzach to jak umyjesz auto to się nie świeci , lakier jakiś taki piaskowy a wytrzeć go bez smug to roboty tyle co przy polerowaniu. Aż byłem w szoku .

 

Aaaa Hipo bo zapomniałem .....

Założyłeś już podsufitkę czarną ? Jak z montażem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ehhh pogoda słaba... w piątek wstawiłem auto na mycie i porządne woskowanie - wczoraj odebrałem i efekt rewelacyjny, jednakże pogoda... słabo z nią i nie mam jak wyjechać na zdjęcia :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.