Skocz do zawartości

Obrysówki E-34 Gdzie dostać i jak zamontować?


pawcio19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od razu na początek mówię, że tematu szukałem, ale nic nie znalazłem na ten temat. Otóż chciałbym poruszyć temat obrysówek w e 34 montowanych w czarnych listwach w przednim oraz tylnym zderzaku. A moje pytanie to gdzie wogóle takie obrysówki można dostać. Słyszałem, ze coś takiego było na Allegro, ale tam nic nie znalazłem.Może Ktoś z Was wie coś na ten temat? Czekam na wszelkie porady i pomysły :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć TSA 55! Odpowiadam na Twoje pytanie. W moim e 34 miałyby one spełniać rolę upiększającą auto, choć z tego co mi wiadomo w tej chwili to w USA są one na wyposażeniu, ponieważ tam wymagają tego przepisy ruchu drogowego, ale to też tyczy się innych świateł, w które wyposażony jest pojazd, ale konkretów nie znam. A obrysówki spodobały mi się jak oglądałem zdjęcia i filmiki w internecie. I mam jeszcze jedno pytanie czy zamontowanie takich obrysówek jest w Polsce dozwolone? To tak dla pewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na niemieckim ebay'u, a jak nie szkoda Ci kasy to w najbliższym salonie BMW zamówisz bez problemu. Musisz kupić 4 listwy na zderzak plus lampki. Kolega zamontował sobie z tyłu czerwone a z przodu pomarańcz, ładnie teraz to wygląda :)
http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! No z pieniążkami to tak nie bardzo a tyn bardziej, że muszę kupić przewody wysokiego napięcia, świece, przepływomierz i pewnie Blosa będę wsadzał. Ale chciałbym wiedzieć coś na ten temat. Jeszcze raz dzięki :cool2: A wiesz, gdzie najlepiej przewody WN kupić i jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie jeszcze! Kolega coś mi mówił o tych obrysówkach, że można je dostać na Allegro, a w listwach ,,niby można,, wyciąć otwory, ale na zdjęciach i filmach w internicie aut z USA dookoła tych otworów są takie obwódki zgadza się? Tak więc myślę, że wycinanie otworów odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.