Skocz do zawartości

325i Czy natrafiłem na szpere???


DjAquaz

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie.Dziś zaszedłem na złom.I oto mieniła się tam zielona coupe z silnikiem e36 325i . Oczywiście zaraz ogołociłem co należy tzn 18 przyciskowy komp. , kompletny tempomat,no i postanowiłem zajrzeć w tylną oś. Zawiesiłem ją w powietrzu i przekręciłem tarczami do przodu. Kumpel zasygnalizował że po jego stronie obróciło sie też do przodu.Czy to znaczy że natrafiłem na szpere?? Czy jest jakakolwiek możliwość żeby dyfer w powietrzu zakręcił kołami razem do przodu??? Pytam bo jak to szpera to zaraz po nią polece w sobote(a wiem że tam jeszcze będzie).teraz pytanie czy szpere założe plug n play do mojego 323i??? czy czymś układ M50 różni się od M52??? typu półosie czy wał??? Posłużcie radą

 

_____

Dj, przeczytaj ogłoszenie na górze działu E36 ;) 3XX + opis. pozdro. mattiss

http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer jest na Ebay-u do kupienia,a tempomacik własnie zamontowałem ,ale jeszcze zapomniałem założyć czujników od hamulca i sprzęgła,reszta założona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli oba koła były w powietrzu to przy kręceniu jednym kołem "do przodu" drugie również będzie kręcić się w tą samą stronę nawet w dyfrze bez szpery! Nie wiem skąd się to wzięło że wszyscy myślą że będzie kręcić się w przeciwną :duh:

Niech kolega przytrzyma delikatnie jedno koło a ty zakręć drugim - jezeli kolegi koło bedzie stało w miejscu to brak LSD a jak bedzie mu się wyrywało z rąk to jest szperka :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.