Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem z grodziska maz.

sory ze nie wtym dziale.

ale mam pytanie o ubezpiecznenie

gdzie mozna kupic najtansze?

mam 18lat i samochod 3200cm 200KM z 1983 BMW e23 z serri 7

w warcie mi mowili ze ubezpieczenie 3500zl!!!!!

a w link 4 2200zl!!!

moim zdaniem jest to duzo za duzo

chodzi mi o najtanszefo ubezpieczyciela.nie obchodzi mnie czu [pozniej wyplaci z ubezpieczenia w ramach wypadku czy nie

ma byc najtanszy.

nie mam zadnych znizek i mam zwyzke za nowego kierowce.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sprawdz w PTU to chyba najtansza firma ubezpieczeniowa nie wiadomo jak pewna ale chyba najtansza. Pozdrawiam.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podali ci dobre ceny jesli nie masz znizek. nie swiruj z braniem na siebie, szkoda kasy... zrob na rodzica + siebie jako wspolwlasciciela, beda ci sie nabijac znizki a stawke bedziesz lecial za rodzica.. ja place zazwyczaj 2 raty mniej wiecej 700/500

gratuluje slusznego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Witam jestem z grodziska maz.

sory ze nie wtym dziale.

ale mam pytanie o ubezpiecznenie

gdzie mozna kupic najtansze?

Nie wiem czy Ci to jeszcze potrzebne, ale dopiero teraz zobaczyłem wątek kogoś z Grodziska :wink:

Podjedź do agencji przy stacji PKP - tam babka Ci powie gdzie będzie najtaniej...

Ale jak będzie tylko na Ciebie - to zapłacisz troszkę zwyżek...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Marcin się poddał w restauracji E23 i ją sprzedał - słaby nerwowo :mrgreen:

Kupił Opla Asconę 1.6 ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ...

Na forum, jakoś nikt za bardzo nie kwapił się do pomocy, ja mu poświęciłem kupę czasu, lecz nie jestem mechanikiem, aby podpowiedzieć z głowy gdzie jakie kable idą, czy jak co ma być połączone itp. Podesłałem mu cały soft/instrukcję typu "Repair" do E23 (o ile się nie mylę to oryginalny soft z BMW), ale nieco jest ona "głupawa, bo nie znalazłem tam schematów elektrycznych. Podesłałem mu schematy silnika z E32, bo jest to też M30, ale jednak (podobno) były jakieś różnice.

No i się chłopak poddał, ale chyba rzucił się na zbyt dużą maszynę, bez doświadczenia w tej materii. Podstawowym problemem była niemożność odpalenia silnika (brak iskry ...)

Oto ona : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=61142109

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m30 w e23 i e32 sie roznia

ej nie bylo najprosciej podjechac do mechanika jesli mial problemy z silnikiem :))))))))?

poza tym jest 6.com.pl/forum/ napewno by ktos podpowiedzial

 

ale coz, jak ktos nie ma checi to sie nie zmusi

 

STAN: ŚREDNI

oh fuck, bez uraz, ale do sredniego to by trzeba nad nia mocno popracowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m30 w e23 i e32 sie roznia

ej nie bylo najprosciej podjechac do mechanika jesli mial problemy z silnikiem :))))))))?

poza tym jest 6.com.pl/forum/ napewno by ktos podpowiedzial

 

ale coz, jak ktos nie ma checi to sie nie zmusi

 

STAN: ŚREDNI

oh fuck, bez uraz, ale do sredniego to by trzeba nad nia mocno popracowac :)

Niestety nie znam sie zbyt dobrze na E23 :8)

"Trzebabyło podjechać do mechanika ..." - ja nikogo nie zmuszę ;) - szczególnie przez GG ;)

Pozwoliłem sobie nawet dać namiar do Ciebie jako znawcę E23 :8) , ale nie wiem czy się w ogóle skontaktował.

Stan średni ... :mrgreen:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam sie zbyt dobrze na E23

tez myslalem do niedawna ze kazde m30 to to samo, ale jednak nie :)

Pozwoliłem sobie nawet dać namiar do Ciebie jako znawcę E23 :8) , ale nie wiem czy się w ogóle skontaktował.

Stan średni ... :mrgreen:

jezeli chodzi stricte o mechanike to moje znawstwo bym mu przekazal w formie 'pojedz do mechanika' :D ale serio, jakby zapytal na forum 6 to ktos by napewno powiedzial. coz trudno w koncu zamiast jakiegos tam rekina ma teraz ascone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak nie masz zniżek to wszędzie będzie cenowo podobnie. Obawiam się, że będziesz musiał tak jak wspomnieli wcześniej koledzy wziąść ubezpieczenie na któregoś z rodziców lub bliskich. Sam się kiedyś z tym problemem borykałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak nie masz zniżek to wszędzie będzie cenowo podobnie. Obawiam się, że będziesz musiał tak jak wspomnieli wcześniej koledzy wziąść ubezpieczenie na któregoś z rodziców lub bliskich. Sam się kiedyś z tym problemem borykałem.

 

Za Asconę zapłaci zadowalające go pieniądze..... :wink: I on chciał się wziąść za remont przywódcy rekinów :duh: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.