Skocz do zawartości

Nie działające przyciski w kierownicy E90 błąd ciśnienia


smigiello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, nie działają mi przyciski do sterowania mediami w kierownicy (zwykłe radio profesjonal), auto miało stłuczkę, wystrzeliła poduszka kierowcy, po tym mimo wszystko przyciski działały. Po naprawie auta u blacharza i wymianie poduszki przyciski już nie działają. Wyjmowałem poduszkę wszystko podpięte i wygląda dobrze. Na co zwrócić uwagę? Jeszcze jedno pali się kontrolka przebitej opony, jak chce ją skasować tzn. reset wyświetla się hasło "inactive" ?????????? o co chooo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem nie jestem, ale nie trzeba czasami po zamontowaniu poduchy i podobnych sprzetów na nowo zaprogramowac kompa ?? Przeciez on mysli ze poducha jest cały czas wystrzelona. A sterowanie jest byc moze pod tym samym modułem co by wyjasniało nie działająca multi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale pominąłeś kwestie, że po wystrzeleniu one działały "wystrzeliła poduszka kierowcy, po tym mimo wszystko przyciski działały" a więc i ja nie mam pojęcia, w sumie jak jest nowa poducha to może i trzeba coś w kompie zadziałać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja miałem identyczną sytuacje kiedy kupiłem auto też miało wystrzeloną poduche ale nie zwróciłem uwagi czy przyciski działały jak mi mechanik poduche wsadził to przyciski te po prawej stronie nie działaja jak pojechałem do goscia aby mi wykasował błąd od poduchy to mi powiedział że trzeba całą kiere ściągnąc i tam jest jakiś moduł czy sterownik już nie pamiętam dokładnie było to z rok temu niewymieniłem tego do tej pory najlepiej pojedz na komputer aha a swiecą ci przyciski które nie działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.