Skocz do zawartości

E34 Błedy na zegarach


rombana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od kilku dni w mojej Bemce na zegarach wyświetla sie błąd OWNER S MANUAL po przetłumaczeniu na Polski WŁASCICIEL S MANUAL :shock:

Któryś z kolegów to rozumie.Po uruchomieniu auta błąd cały czas wyświetla sie na zegarach i miga.Wie ktoś co to takiego czy to coś powarznego jest sie czym przejmować ,czy to olać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyswietlacz komunikatów check control informuje nas o mniej lub bardziej waznych informacjach... np poziom płynu spryskiwaczy nie bedzie poparty komunikatem owners manual lub betribeinsztelung lecz brak cisnienia oleju ładowania itd bedzie !!! znaczy to tyle co zajzec do instrukcji obsługi w zwiazku z usterką wg check control wazną na tyle by poprzec to własnie tym komunikatem... wiedz kolego Łukaszu Rombano przepisz nam ładnie na forum pozostale błedy jakie sie wyswietlaja po wcisnieciu prawego klawisza na zegarach... najlepiej jak bys to wzucił po niemiecku bo sa tłumaczenia na forum własnie w tym jezyku.. no chyba ze masz dojscie do angielskiego tłumaczenia... bo francuski mam nadzieje juz zmieniłes :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panie mati e28 tylko że reszte błedów rozumiem bo jest to brak płynu w zbiorniczku spryskiwaczy i mam walniety czujnik poziomu płynu chłodzacego ale w weekend go wymienie ,tylko że te błedy nie migają lecz tylko ten jeden cały czas.Czy on miga dlatego bo informuje mnie o tych pozostałych :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o przepalonej żarówce niemasz komunikatu?? masz hidy przeciesz... mi jak spadł pasek to sie to zapaliło razem z kontrolką od ładowania :( jak brakuje płynu w chłodnicy to tez... jak by ci to wytłumaczyc jest gong na sekunde zapala sie komunikat np niemasz oleju w silniku i potem podpowiedz ze strony check kontrol zajrzyj do instrukcji obsługi.. w krutkim tłumaczeniu napisu z białej ksiazki ze schowka.. betriebsanleitung!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.