Skocz do zawartości

320d podgrzewane fotele


andy_64

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke odświeże:) Mam to samo co kolega który założy ten temat czyli mam tapicerke skórzaną ale nie mam przycisków od włączania ogrzewania foteli. I tu ponowie pytanie: jak rozpoznac czy są faktycznie ogrzewane (czy mają tą mate). Przecież jest bardzo możliwe że poprzedni urzytkownik zmienił zwykłe fotele na skórzane ale nie pofatygował się żeby puścic instalke i podłączyć ogrzewanie. Więc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Mam grzaną dupkę ale nie ma instalacji bo ktoś wsadził M-Pakietowy środek. Pisałem maila do serwisu. Wiązka na jedną stronę kosztuje 70zł. Ja zakładam po nowym roku. Już dokładnie nie pamiętam ale do maty idą chyba 2 grube przewody i jeden cienki od masy. Teraz nie dam sobie głowy uciąć. Jak jutro nie zapomnę to zrobię fotkę. ;)

 

PS. Grzana [BAD] to idealne rozwiązanie na chłodne lub mroźne dni. Niektórzy wychodzą z dziwnego założenia identycznie jak mój starej daty ojciec. Kupił salonową Toyotę i w mieście nie używał klimy bo twierdził, że po co jak w mieście mało się jeździ i szkoda kompresora!? Klimę włączy jak będzie jechał w trasę :duh: Równie dobrze można było pozostać przy 3 pedałach i kierownicy bez wspomagania. Też da się jechać. :8)

 

Znalazłem opis dołożenia mat

http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=341242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Mam grzaną dupkę ale nie ma instalacji bo ktoś wsadził M-Pakietowy środek. Pisałem maila do serwisu. Wiązka na jedną stronę kosztuje 70zł. Ja zakładam po nowym roku. Już dokładnie nie pamiętam ale do maty idą chyba 2 grube przewody i jeden cienki od masy. Teraz nie dam sobie głowy uciąć. Jak jutro nie zapomnę to zrobię fotkę. ;)

 

PS. Grzana [bAD] to idealne rozwiązanie na chłodne lub mroźne dni. Niektórzy wychodzą z dziwnego założenia identycznie jak mój starej daty ojciec. Kupił salonową Toyotę i w mieście nie używał klimy bo twierdził, że po co jak w mieście mało się jeździ i szkoda kompresora!? Klimę włączy jak będzie jechał w trasę :duh: Równie dobrze można było pozostać przy 3 pedałach i kierownicy bez wspomagania. Też da się jechać. :8)

 

Znalazłem opis dołożenia mat

http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=341242

 

To jak już założysz to może napiszesz krok po kroku co i jak trzeba zrobić zeby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Panowie prosba

Przed chwilą mialem nie mila niespodzianke

Robi sie juz zimno i włączyłem dzis grzanie fotela kierowcy i co zaczal sie palic dosłownie :( wypalilo sie nawet trochę materialu co sie dzieje?? :(

Dodam tylko,ze jakis czas temu obszywalem boczek fotela kierowcy skora bo boki mam skorzane i wiem, ze na pewno wymontowali fotel do obszycia, a pozniej po jakims czasie mialem czyszczone fotele, tapicerki itd

Proszę dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosba

Przed chwilą mialem nie mila niespodzianke

Robi sie juz zimno i włączyłem dzis grzanie fotela kierowcy i co zaczal sie palic dosłownie :( wypalilo sie nawet trochę materialu co sie dzieje?? :(

Dodam tylko,ze jakis czas temu obszywalem boczek fotela kierowcy skora bo boki mam skorzane i wiem, ze na pewno wymontowali fotel do obszycia, a pozniej po jakims czasie mialem czyszczone fotele, tapicerki itd

Proszę dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No my przez internet, nie mając fotela, nie pomożemy. Rozbierasz fotel i patrzysz co się stało, i kto zawinił. Auto nie jest już najmłodsze , więc może być też z racji wieku coś się przetarło.

Dlugo czekałeś aż fotel zaczął się palić, czy od razu po włączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przepraszam za zapłon.... dosłownie

Odrazu po włączeniu

W materiale zrobiła się dziura... nawet delikatnie zjarało mi spodnie... dobrze, że nie miałem krótkich spodni, ale kto zimą jeździ w krótkich spodenkach chyba Morsy :)

Paliło się w moment i w momencie to wyłączyłem

Mała dziurka zrobiła się w zagięciu materiału tego rozsuwanego czegoś na nogi z przodu, także nic nie widać, ale nie używam od tamtej pory

Pewnie zmęczenie materiału, jakieś przetarcie

Drugi fotel chodzi do dziś

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.