Treść opublikowana przez Thewraith
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
Witam Mam takie pytanie czy jeśli posiadam dociąganie elektryczne to chcąc zmienić klape na całkowicie elektryczną to czy muszę kupić ten moduł, sterownik? czy wystarczą mi siłowniki, pompa itd Pozdrawiam
-
E61 szumy powietrza w kabinie powyzej 120km/h
Witam mam dokładnie ten sam objaw powyżej 120km szumi głośno z tyłu prawa strona jak dla mnie uszczelka Nie jestem przewrażliwiony słychać tak jakby coś nie było domknięte ..
-
320d podgrzewane fotele
Przepraszam za zapłon.... dosłownie Odrazu po włączeniu W materiale zrobiła się dziura... nawet delikatnie zjarało mi spodnie... dobrze, że nie miałem krótkich spodni, ale kto zimą jeździ w krótkich spodenkach chyba Morsy :) Paliło się w moment i w momencie to wyłączyłem Mała dziurka zrobiła się w zagięciu materiału tego rozsuwanego czegoś na nogi z przodu, także nic nie widać, ale nie używam od tamtej pory Pewnie zmęczenie materiału, jakieś przetarcie Drugi fotel chodzi do dziś Pozdrawiam
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Witam jestem tu nowy, dlatego Proszę o wyrozumiałość :) Mam pytanie czy w moim E61 2010r z xenonem mogę ustawić (włączanie się xenonu w nocy-z pilota?) gdy przełącznik świateł jest w funkcji "auto" W navi mam funkcje dodatkowego doświetlania, ale gdy zostawię przełącznik świateł na "auto" przy otwieraniu zapalają się ringi Jeśli jest taka możliwość to gdzie trzeba wejść i co zmienić,żeby w nocy włączały się xenony zamiast ringów? Pozdrawiam
-
320d podgrzewane fotele
Panowie prosba Przed chwilą mialem nie mila niespodzianke Robi sie juz zimno i włączyłem dzis grzanie fotela kierowcy i co zaczal sie palic dosłownie :( wypalilo sie nawet trochę materialu co sie dzieje?? :( Dodam tylko,ze jakis czas temu obszywalem boczek fotela kierowcy skora bo boki mam skorzane i wiem, ze na pewno wymontowali fotel do obszycia, a pozniej po jakims czasie mialem czyszczone fotele, tapicerki itd Proszę dajcie znac
-
320d podgrzewane fotele
Panowie prosba Przed chwilą mialem nie mila niespodzianke Robi sie juz zimno i włączyłem dzis grzanie fotela kierowcy i co zaczal sie palic dosłownie :( wypalilo sie nawet trochę materialu co sie dzieje?? :( Dodam tylko,ze jakis czas temu obszywalem boczek fotela kierowcy skora bo boki mam skorzane i wiem, ze na pewno wymontowali fotel do obszycia, a pozniej po jakims czasie mialem czyszczone fotele, tapicerki itd Proszę dajcie znac
-
Oryginalne radio BMW pytanie odnośnie przejściówek
Gdzie mogę kupic coś takiego i jak się to nazywa? Pozdrawiam
-
Oryginalne radio BMW pytanie odnośnie przejściówek
Witam Serdecznie jestem tu nowy, dlatego Proszę o wyrozumiałość.. Nie wiem czy pisze w dobrym dziale Posiadam BMW 320d po lifcie Radio Bussiens CD - nie mam zmieniarki Chciałbym mieć możliwość odtwarzania muzyki z pendriva.. Jeśli jest taka możliwość to Proszę o jakies wskazówki co musiałbym kupić do takiego montażu Z Góry Dziękuję Pozdrawiam Jacek