Skocz do zawartości

nie pali bmw e32 750i


bmw750il

Rekomendowane odpowiedzi

świece - sprawdziłeś czy aby są sprawne? Może dożyły swoich dni? Jeżeli masz LPG to najbardziej prawdopodobne - ale i bez LPG zdarza się zaniedbać ten jakże ważny element. Po za tym czy jest iskra trzeba by było sprawdzić pompę paliwa (jeżeli nie ma LPG to rzadkość, ale również może się zdarzyć :/ )

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiece były wymieniane ale tylko po prawej stronie silnika na jesieni,bo po lewej stronie majster powiedzieł że nie wymieni bo niema dostępu.A co do pompki paliwa to działa ,gdy zdiołem przewody z wtryskiwaczy to paliwo leci po przekręceniu kluczyka. a i tak niechce zapalić. Czy mogło coś zamarznąś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a cewki sprawdzałeś? No i dwa - jakie ogólnie są objawy? Kręci, nie kręci... łapie, nie próbuje... etc. Czy były wcześniej problemy z odpalaniem lub pracą silnika...? Opisz jak najwięcej.

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj kręci normalnie a niechce zapalić od czasu do czasu,załapie,ala zaraz gaśnie.Gdy zapali to niechce wejść na obroty. Nigdy wcześniej tak się nie działo,sprawdzałem czy podaje paliwo do listwy wtryskowej i paliwo idzie :) .Jak mugłbyś dać mi jakiś namiar do siebie to byśmy pogadali na ten temat.POZDRAWIAM :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj kręci normalnie a niechce zapalić od czasu do czasu,załapie,ala zaraz gaśnie.Gdy zapali to niechce wejść na obroty. Nigdy wcześniej tak się nie działo,sprawdzałem czy podaje paliwo do listwy wtryskowej i paliwo idzie :) .

 

Masz podobne objawy jak kolega z innego tematu, więc zamiast przepisywać co tam napisałem, wskaże link viewtopic.php?f=105&t=117606

 

Wyeliminowałeś możliwość dostawania się lewego powietrza do układu dolotowego? Sprawdź czy dobrze wszystko jest osadzone... Być może przepływki masz uszkodzone.

 

Jak mugłbyś dać mi jakiś namiar do siebie to byśmy pogadali na ten temat.POZDRAWIAM :D

heh, to nie serwis randkowy :norty: jestem tu :mrgreen: jeśli tu rozwiążemy ten problem, może kilka cennych uwag przyda się to komuś innemu w przyszłości, toż po to jest forum :cool2:

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jezeli kreci i 'prawie zalapuje', to na oko problemem jest brak paliwa, nie brak iskry w ukladzie zaplonowym.

Moze cisnienie paliwa jest bardzo slabe?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.