Skocz do zawartości

Coś rozładowuje akumulator


malywielki1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podlacze sie do tematu. Mam podobny problem w mojej 740d. Zalozylem nowy akumulator ale prad dalej ucieka. W spoczynku (wszystko jak sie powylacza) auto pobiera 0.52-0.53A! Wiatraczek od klimy sie nie kreci (przynajmniej go nie slychac), wszystko co sie swieci sie wylacza a pobor dalej jest. Nie ma u mnie na okolicy jakiegos "ogarnietego" elektryka i musze sam dlubac poki co. Jakies pomysli co to moze byc?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
i co kolego - poradziłeś sobie z tym?
Posiedzialem troche w garazu z amperomierzem i bawilem sie w wyciaganie bezpiecznikow. Trafilem lotra ktory mi kradnie prad - czytnik od navi sie nie wylacz i caly czas siorbie prad... Tylko dlaczego? Jak to naprawic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pewnie takie prykanie w klimatroniku?????to jest dosyc denerwujace??jezeli tak to wiatraczek od klimatronika tak pryka,mialem tak w e-39 wyjolem klimatronik przeczyscilem go i jest ok jak narazie.Ten wiatraczek po wylaczeniu silnika chodzi okolo 15 minut,gdy otworzy sie drzwi wlacza sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

mam problem z "łatwo" rozładowującym się akumulatorem

jeśli samochód jeździ oczywiście nie ma problemu, jeśli stoi zamknięty tez jest wszystko ok

ale jeśli postoi dłuższą chwilę z otwartymi drzwiami itp, to może już nie odpalić, zdarzyło mi się to juz kilka razy

 

akumulator sprawdzony, sprawny

samochód to dla mnie nowość, więc nie wiem czy:

1. diody przy skrzyni biegów powinny się palić cały czas?

2. po otwarciu drzwi zapala się monitor nawigacji, wyświetla tło koloru granatowego/czarnego

3. przy zgaszonym aucie, otwartym centralnym zamku, słychać ciche buczenie, pewnie jakiegoś urządzenia... czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.