Skocz do zawartości

E90 Zestaw naprawczy do opon.


krzysiekb0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym zmienic opony w mojej E90 z run-flatow na normalne i planuje kupic zestaw naprawczy taki jak jest pokazany na realoem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC32&mospid=48480&btnr=71_0434&hg=71&fg=95 . Mam felgi 18''.

Moje pytanie brzmi: jak daleko mozna jechac po zastosowaniu tego zelu, chodzi mi o dleglosc a nie , ze "do najblizszej wulkanizacji". Nigdzie nie moge znalezc o tym informacji, wszedzie jest tylko jaka jest maks. predkosc po zastosowaniu tego zestau.

Z gory dziekuje za odpowiedz

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z takim pytaniem powinieneś zgłosić się do ASO.

 

Ale tak jak sam napisałeś do nabliższej wulkanizacji wydaje się chyba rozsądną odpowiedzią. I co za tym idzie, pewnie skończy się na wymienie opony, bo wątpię w to, że wydobycie tego żelu z opony będzie proste, to samo tyczy się innych specifików "wpuszczanych" w oponę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co do wywalenia opony po użyciu żelu opinie są różne. Przy okazji zmiany kół na zimowe pytałem wulkanizatora o naprawę takiej opony to się skrzywił, ale powiedział ze naprawia i takie opony. Trzeba tylko pamiętać o odpowiedniej ilości żelu w zależności od rozmiaru opony. Natomiast w podobnym poście jeden z kolegów napisał, że przejechał kikadziesiąt km na oponie RF bez powietrza i opona niestety była do wymiany. Zresztą serwis BMW twierdzi, że tych opon się nie naprawia. Dojazdówka na dłuższe trasy to jednak bezpieczniejsze rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.