Skocz do zawartości

[e60] limuzyna - doposazenie w worek na narty


dajmon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym doposazyc auto w worek na narty, nie mam kladzonych siedzen ani worka na narty troche udreka ze tak powiem ;) jednak tylni podlokietnik jest, wiec mozliwosci sa...

 

Jakby ktos powiedzial gdzie moge to znalezc w ASAP albo jaki kod czesci ma to doposazenie ;) bo chcialbym kupic w ASO, bo z uzywki to raczej nie znajde ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale w ASAPie będzie miał instrukcję montażu na bazie ramy oparcia przeznaczonej do wersji z workiem a tym masz pewnie ramę do kanapy nieskładanej.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nieskladana, i bez worka... udreka jakich mało :D

i tak sie caly czas zastanawiam czy idzie cos z tym zrobic...

 

 

bo pamietam jak w X5 nie bylo relingow to sie przyklejalo jakies naklejki na dach w odpowiednie miejsce wiercilo dziury a pod spodem sie okazaly juz byc otwory na sruby do wkrecenia...

 

wiec myslalem ze analogicznie bedzie z workiem na narty w e60 ;) przyklejam cos, wycinam, mocuje i jest(w skrocie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W E60 jesli nie ma kanapy skladanej, to nie ma tez mozliwosci "doposazenia" w skibag (na zasadzie wsadzenia samej ramki i skibag).Przerabialem ten temat i bylem juz na etapie dokupowania ramki i samego skibag, i wtedy stwierdzilem, ze sam podlokietnik w kanapie skladanej jest inny - a mianowicie dluzszy - a tym samym ramka do skibag nie pasuje w otwor w kanapie nieskladanej.Samo zamocowanie tej ramki tez jest mozliwe tylko w kanapie dzielonej.

Aby sie upewnic kazalem opracowac oferte "doposazenia" w moim aucie u dealera, no i wyliczyli mi ca.2500€

bez Vatu - w kosztach byla mianowicie kanapa dzielona....

 

wesolych Swiat

mj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takiej odpowiedzi oczekiwałem :)

 

dziekuje bardzo i pozdrawiam! :)

Witam :)

To właściwie interesowała Cię odpowiedź: Brak możliwości?

To po co pytasz o numery części? W serwisie wiedzą bez podpowiedzi ze strony forumowiczów.

Gdybyś zmienił zdanie to pogrzeb tutaj - http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=BMW&from_showcat=1&category=8682

(pewnie znasz ten adres bez podpowiedania)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka odpowiedz mnie nie interesowala.... ale interesowalal mnie konkretna odpowiedz...

 

a jak ktos powiedzial ze probowal... ze nie da rady bez wymiany kanapy to dla mnie przekonywujaca informacja.

bo chcialem juz zamawiac worek na nartki w aso ale tak to bez sensu...

 

pozdrawiam i dziekuje ;)

temat wyczerpany i do zamkniecia ;) chyba ze ktos jeszcze napisze jak to sie robi cos a'la "krok po kroku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.