Skocz do zawartości

WITAM PROSZE O WASZE OPINIE CO DO SEKWENCJI BRC Sequent 24


szymonwlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie czy to będzie sekwencja BRC, STAGA, LANDI RENZO czy jakakolwiek inna to nie ma prawa nic takiego się dziać (o ile jest poprawnie załozona, wyregulowana i wszystkie elementy są sprawne). Nie masz prawa zauważyć jakiejkolwiek różnicy w pracy silnika na Pb czy LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym strzela w innym nie - loteria. Jeśli masz plastikowy kolektor to nie ryzykuj. Poza tym na sekwencji praktycznie nie ma spadku mocy - czego nie można powiedzieć o II generacji. Spalanie gazu na sekwencji też będzie dużo mniejsze więc jeśli chcesz mieć święty spokój to tylko sekwencja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja mam właśnie tą instalację w swojej maszynce. Załozyłem ją z pewnymi obawami (czego nasłuchałem się o instalacjach LPG) w połowie listopada 2009r. Do dzisiaj zrobiłem 5 000 km. Co mogę powiedzieć o tej instalacji? do dziś nie mam żadnych problemów. Instalacja przełącza się praktycznie niezauważalnie, spalanie to trochę dziwna kwestia: w mieście spala mi 11 litrów/100 km a na trasie praktycznie identycznie. Przy okazji wybiorę się do monterów i spytam czy tak ma być ale specjalnie mi to nie przeszkadza (bo podjeżdżam na stację i tankuję do pełna za 80 zl/360 km). Przy pojemności 2 litrów i spalaniu 10,5 l benzyny spalanie wydaje mi się bardzo dobre. Dodam że na trasie odkąd mam gaz to nie jeżdżę wolno :))) może to przez świadomość że można przycisnąć bo gaz tani :) Ogólnie polecam tą instalację. Aha! Gość polecał mi instalację BRC Plug & Drive ale jak przyjechałem na montaż to okazało się że mówił o sequent24 (mimo że pamiętam naszą rozmowę), przy zapytaniu róznych ludzi z BRC to polecali właśnie sequent24 bo jest sprawdona a BRC z nowościami nie zawsze daje radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.