Skocz do zawartości

czy do bmw e30 beda pasowac f.stalowe od golfa 2?


Gadżet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wszystko zależy od otwory centrującego i osadzenia. Jak te parametry bedą te same to montuj. Nie pamiętam jakie są parametry dla bmw, ale napewno gdzieś na forum znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie alumy BBS z Golfa III i otwór centrujący jest taki sam jak w BMW E30 nic nie musiałem do nich dokładać żeby pasowały. Chociaż w katalogu podane jest że BMW ma 72,6 a Golf 57,1 więc może poprzedni właściciel felg miał je założone na pierścieniach centrujących z tym że felgi są napewno VW bo jest wybite na nich.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
vw ma za mały otwór centralny do e 30 się nie nada bez przeróbki.

Po co piszesz takie głupoty jak nie masz racji?! Otwór centrujący jest identyczny w E30 jak w VW golf II, III, passat B3, B4, polo 6N itd czyli 57.1

Otwor jest taki sam jak nawet w astrze i corsie b, Kwestia tylko właśnie osadzenia i średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to co piszecie miałem e30 323 1986rok i tam jakoś nie dało się nałożyć oryginalnej felgi stalowej z vw którą wcześniejszy właściciel zostawił mi na zapasie a dowiedziałem się o tym o godz.23 z minutami stojąc w szczerym polu w czasach gdy tel. komórkowy to było coś bardzo kosmicznego,może się mylę i było to koło z golfa 1 ale jakie to ma znaczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to co piszecie miałem e30 323 1986rok i tam jakoś nie dało się nałożyć oryginalnej felgi stalowej z vw którą wcześniejszy właściciel zostawił mi na zapasie a dowiedziałem się o tym o godz.23 z minutami stojąc w szczerym polu w czasach gdy tel. komórkowy to było coś bardzo kosmicznego,może się mylę i było to koło z golfa 1 ale jakie to ma znaczenie?

Bo najzwyczajniej w świecie była to felga 13" a tej za żadne skarby nie włożysz do e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.