Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie przewodu do posiadaczy 525 lub 520


hatsan

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem tu nowy i mam pytanie , ostatnio przekladalem silnik 2.5 24v i niby juz wszystko ok tylko mam pewien dylemat niewiem gdzie podlaczyc jeden przewod idzie od pompy hamulcowej do kolektora ssacego i w plastiku jest od spodu cienkie wejscie na przewod. jak silnik pracuje to zasysa powietrze niemam pojecia gdzie powinien byc podlaczony a moze zaslepiony.

 

gdyby ktos kto posiada w swojej becie silnik 2.5 24v lub 2.0 24v moglby zobaczyc gdzie idzie ten przewod i mi napisac to bym byl bardzo wdzieczny

zalaczam link do zdjecia , zaznaczylem na nim z kad idzie przewod(na zaznaczonym bialym plastiku od spodu)

 

 

http://w.fotka.pl/66ae1be6e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest wężyk od czujników temp wewnętrznej auta i powinien być wpięty obok przewodów wychodzących z nagrzewnicy(są 3 obok siebie).
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego piotr wlasnie podczepiałem tam przewod tak jak mowisz , ale slysze w srodku a kabinie jak zasysa mi powietrze (jak odkurzacz)jak naciskam na pedal gazu to chwilowo przestaje zasysac powietrze ,wiec mysle ze niepowinno tak byc.A dokladnie to zasysa przy pokretłach od nagrzewnicy.

tego nie powinno byc slychac w srodku.a u ciebie jest tak podłączone?

 

 

tak to idzie od serva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nad nogami pasażera i kierowcy są czujniki temp wewnętrznej i tam powinno być słychać to syczenie jeżeli wężyk spadnie z czujnika.Oba te wężyki i dą za nagrzewnice i tam się łączą(chyba że nieszczelność jest tu).
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niemoge znalesc tych czujnikow temperatury pod nogami kierowcy a znow wiem gdzie są te przewody przy nagrzewnicy tylko niemoge do nich dojść. trzeba sciagnąc ten caly panel od strony pokretel od nagrzewnicy ale odkrecam wszystko a niemoge wyciagnąć bo zaczepione jest wszystko od strony wewnetrznej.

 

mozesz powiedziec gdzie sa te czujniki pod nogami?gdzies pod dywanikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.