Skocz do zawartości

wymiana nerek


galwan

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz śledzić giełdy , aukcję i kupować pojedyncze sztuki bo cięzko ci będzie kupić od razu 2. Kiedyś widziałem aukcję i koleś sprzedawał 2 za 410 zł.

 

Jak będę coś widział na poznańskiej giełdzie to dam ci cynk albo wezmę nr od sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem doświadczenie i pomalowałem swoje stare (czyt. wąskie) nerki pistoletem w zakładzie lakierniczym i po jakimś czasie farba zaczeła odchochodzić. Zwłaszcza jak sobie za duże ciśnienie na karcher'ze ustawiłem :P Edytowane przez ozzy

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to Wam załatwię takie grille - oryginały, nówki, za 400zł. komplet, a nie kupujcie nie wiadomo czego, u nie wiadomo kogo ... ;) , a jak będzie Was więcej, to i trochę taniej się uda załatwić ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...a o ile taniej??

Tylko to będzie śmiesznie wygladać bez zderzaka od M5 :wink: Jak coś to by trzeba zderzak też zamontować-a to już są większe koszty, przynajmniej u mnie bo bym musiał IC i chłodnice przemiszczać, bo od M5 zderzak ma inną konstrukcje i tdsy siadają przy nich :?

 

A co sądzicie o czarnych nerkach??

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...a o ile taniej?? ...

Jak będzie parę osób, to może ze 390zł. ;) - mówię o grillach do M5 (dowolny rocznik) i do 535/540 rocznik po 9/00 (po liftingu), do modelu 535/540 przed liftingiem grille chromowe byłyby za 350-360zł. - a ktoś wie czym się one różnią od M5 ? ;) :lol:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.