Skocz do zawartości

po przekreceniu kluczyka glucha cisza


holkins1963

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z was mial cos takiego.Po dluzszym postoju to znaczy 10 godzin przekrecam kluczyk w stan zaplonu wszystke kontrolki sie pala i wszystko dziala dalej przekrecam na rozrusznik i glucha cisza nie kreci nic ,nie slychac rozrusznika ani bedyksa ,po przepchnieciu samochodu na biegu (starczy choc na piatce 10 cm)rozrusznik kreci jakby nic sie nie stalo i znowu tak przez dzien caly az do rana gdy przychodze do garazu i powtorka czynnosci z przepchnieciem.Czy moze ktos sie z tym spodkal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prąd Ci nie ucieka gdzieś?? To że świecą się kontrolki, nie znaczy, że akumulator nie umarł...

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego nic nie umiera akumulator ma sie dobrze a jesli chodzi o prad to ucieka i wlasnie o to pytam gdzie ,dlaczego albo przekaznik ktorys nie puszcza albo jakis czujnik okresla blad w elektronice ,chodzi o to ze moze komus sie zdazylo cos takiego i wie w czym rzecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się wieszać szczotki od rozrusznika, a tak jak kolega wyżej pisał, aku sprawny na pewno? Ja nigdy nie miałem problemów z odpalaniem, zawsze kręcił żwawo aż kiedyś wpadam do auta a tu nic tylko pykanie cichutkie. I nie dopuszczałem myśli że aku padł bo ani nie próbował kręcić a właśnie ten typ tak ma że-małe napięcie niekręci bo mu się nie chce i tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek. U mnie pomogło zamknięcie pilotem od centralnego (oryginał) i otworzenie auta. Zaznaczam, że nie mam alarmu. Wydaje mi się, iż zastrajkował immobilizer ale nie dam sobie ręki uciąć. Może być tak jak piszą koledzy, że to wina aku, okaże się po dłuższym postoju w zimne dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast przepychania auta warto sprobowac popukac malym mlotkiem/kluczem w rozrusznik.Moze szczotki sie zawieszaja i tez nie bedzie krecil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.