Skocz do zawartości

e90 bi-xenon skrętny - jak ustawić światła


ciez

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupilem e90 z bi-xenonem skretnym , jak sie ustawia na boki takie xenony poniewaz na wysokosc jest regulacja a na boki niema

 

________________

Temat przerzuciłem do forum E90, tytuł edytowałem. Na przyszłość proszę o zakładanie nowego wątku w subforum odpowiednim dla serii samochodu oraz zapoznanie się z regulaminem i schematem tytułowania tematów. Pozdrawiam [mod]

P.S. Jak widzę, kolega zdublował temat również w E90...sprytnie, ale następnym razem będzie ostrzeżenie. Tymczasem połączyłem oba tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam jak sie reguluje xenony skretne na boki, bo na wysoksc jest regulacja a na boki nie ma

 

Jest i na boki. Poszukaj 'dziurki' takiej samej jak do wysokości 'w górę'.

 

Pzdr.

 

Szukaj jest dokładnie tak jak pisze eXiDe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czyli mozna wyregulowac poziom jakgdyby zerowy samemu w ksenonach?

bo paru juz przez rok jezdzenia fura przez cb mi mowilo ze chyba ciut za bardzo mi lampy daja :roll:

 

[MOD EDIT]Andreas - możesz składnię zdania poprawić?...ja rozumiem ,ze późno było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Nie chcę otwirać nowego tematu więc się podłączę do tego.

 

Kupiłem E91 320D z 2005r. samochód podobno jest wyposażony w bixenony skrętne oraz doświetlanie zakrętów. Podczas jazdy nie widzę żadnych zmian ani różnicy w osietleniu drogi, Jak sprawdzić czy samochód jest w to wyposażony i czy to działa?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Mam dynamic xenon i założyłem nowe lampy bo mialem małą stłuczkę. przetwornice i moduły działają bo na automacie zielona dioda świeci a nie mryga i żadnych błedów nie pokazuje ale lampy nie skręcają. co jest nie tak? i na światłach mijania biją strasznie w górę. Tak że jak jade autobaną to krótkie światła oświetlają mi zielone tablice zawieszone wysoko nad drogą :D

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

tak. jesli jest uszkodzona przetwornica to nie bedzie działaś skręt.

mruga zielona dioda na włączniku od świateł na stopniu "A" ?

 

jak cos mam przetwornice na sprzedaż :) pisz na pw :)

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.