Skocz do zawartości

[E87] Montaż fabrycznej nawigacji


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ostatecznie Hubert , zamawiać ? :)

Zastanawiam się czy szukać deski czy włączyć fleksa i monster garage :)

Mówisz że mocowania do ori navi w desce są z tego co wyczytałem . Szkoda mi mojej deski bo nie ma żadnego mankamentu .

Może jak jesteś tak wprawiony to wyśle ci MIO i ori navi i mi przerobisz :D heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest "klin" bo nie wiem czy inwestować w navi czy w kompletną czarną podsufitkę bo cena jest praktycznie taka sama :(

pewnie, że w navi!

cena wszystkiego co potrzebne do dzialania navi wyjdzie Cie ok 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak gość z filmu, żeby filmy Divx/Xvid chodziły i jeszcze dodatkowo tuner TV :)

 

Jest to tylko kwestia odblokowania navi a w tym MIO jest to możliwe :) bo widziałem to na własne oczy

 

w MIO sa nieograniczone możliwości... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

uwaga odgrzewam kotleta ;p z racji tego iz Hipcio mnie zainspirowal swoim podem postanowilem ze tez doloze sobie "navi"

cena za wyswietlacz - smieszna 250zl - tylko 2 ryski sa ale raczej temat ogarne. po zastrzyku gotowki kupie jakies mio tudziez inna navi i bede dlubal i licze na pomoc Huberta w ogarnieciu tematu :) cos duza mi sie wydaje ten moj ekranik :D:P

Hubert tam wchodzi 7' w ten monitorek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie nia posugiwal :) moze do czasu kupna nawigacji bedzie tutorial w jezyku angielskim :P bo z hiszpanskiej stronki to jedynie z obrazeczkow :P

na razie czeka mnie rozbiorka ori navi .... i bedzie trzeba ja podlaczyc zeby ja otowrzyc dobrze mowie Hipo ? czy jest jakis sposob otworzyc bez podlaczenia pod "U" aby nie uszkodzic mechanizmu otwierania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się - przerabiałem temat. Ja na początku włożyłem i starałem się "jakoś" działać, ale mnie to denerwowało...

Tak jak opisałem, że moja nawigacja była wysłana do niejakiego "Pajeros" do Opola - człowiek profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami. powiększył nawigację i na stałe zainstalował moją MIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak opisałem, że moja nawigacja była wysłana do niejakiego "Pajeros" do Opola - człowiek profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami. powiększył nawigację i na stałe zainstalował moją MIO

 

a ile cie skasowal za to? kable ci tez wyprowadzil ?czy pozniej sam rozebrales na nowo i sam je wyprowadzales ? nie bales sie ze cie wykiwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wszystkich podejrzewać, że chcę mnie oszukać to bym musiał siedzieć ciągle w domu. Nie bałem się, że mnie wykiwa (poczytajcie o nim na Elektroda.pl) w swoim Roverze ma zrobiony lepszy wyświetlacz z ramką (cały PC) niż nie jeden samochód z najwyższej półki.

Wszystko ustaliliśmy, jak ma być zrobione - kabelki były już wyprowadzone przeze mnie, a on to wszystko ładnie poukrywał i usztywnił. navi, jak przyjechała to było Plug & Play :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robocizna z przesyłką 500PLN

navi MIO s760 + automapa (wtedy była to nowość) ok 1300PLN

navi od E87 - nie pamietam ceny

 

wydaje mi się, że podałem ceny takie, jakie były (-+) - robiłem to daawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dwa pytania do Kolegi Huberta :)

1) czy ta nawi podejdzie jako dawca ? http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14819:siedmiocalowe-mio-c725&catid=49:sprzet&Itemid=91 . pytam poniewaz porownujac c725 a s760 troszke ta pierwsza jest wieksza i szersza. nie chce kupic a pozniej ja sprzedac bo ekran za "szeroki" - czytaj za gruby ;p

2) jak wyglada sprawa podlaczenia pod glosniki aby dzwiek byl slyszalny. jedyne co przeczytalem to zasilanie - mechanizm otwierania podpiety wg twojego schematu. pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

1. nie wiem czy podejdzie - zobacz również na jej sterowanie - ma jakieś przyciski na górze, a w navi od BMW jest "pełny panel"

2. nie podłączałem pod głośniki, ale na pewno się da i jest to dobra propozycja :cool2:

 

PS

ja bym skupił się na sprawdzonych modelach, czyli s760 - cena dziś nie jest wygórowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam pytanie odnosnie navi Mio s760 czy jest taka mozliwosc aby nawigacja byla slyszalna podczas odtarzania mp3 ? zastanawia mnie to bo nie doszukalem sie takowej funkcji . a chcialbym podczas nawigowania mnie aby muzyka byla wlasnie odtwarzana z Mio... wiecie o co chodzi prawda ? :D jak juz miec kombajn to taki ktory bedzie full wypas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.