Skocz do zawartości

Problem z centralnym zamkiem w E90


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie najprawdopodobniej jest walnięty jeden z zamków, który nie mam pojęcia bo wszystkie drzwi zamykają się i otwierają poprawnie, ale tylko do czasu. objaw przepalony bezpiecznik. ok można go wymieniać jednak nie w tym rzecz.

jak zweryfikować który zamek jest felerny? na chybił trafił przecież nie będę wymieniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie najprawdopodobniej jest walnięty jeden z zamków, który nie mam pojęcia bo wszystkie drzwi zamykają się i otwierają poprawnie, ale tylko do czasu. objaw przepalony bezpiecznik. ok można go wymieniać jednak nie w tym rzecz.

jak zweryfikować który zamek jest felerny? na chybił trafił przecież nie będę wymieniał...

Odpowiem sobie sam. Uszkodzony przycisk klapy bagażnika. Guma była już dość mocno zniszczona więc pewnie wilgoć się dostawała. Używka w idealnym stanie, minuta roboty i problem z zamkami zniknął.

Pojawił się jednak inny problem a mianowicie drugi kluczyk nie zamyka auta, choć je otwiera. Był sprawdzony i działa na 100%.


@milosz196 oba piloty tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Drugi pilot wygląda jak nowy guzik "klika" a sprawdzenie to czy wysyła sygnał.

 

To wręcz nie mozliwe. W przypadku CAS nic się nie paruje, ani synchronizuje. Powinno śmogać od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podjedź do jakiekiegokolwiek dorabiacza kluczy. Będzie miał taki sprzęt który pokaże jaki sygnał wysyła pilot. Na allegro są dostępne tanio sprzęty, ale nie obsługują 868Mhz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.