Skocz do zawartości

Problem z otworzeniem drzwi


marcingwr

Rekomendowane odpowiedzi

POmocy nie moge otworzyc drzwi ani klamka zewnetrzna ani wewnetrzna cieglo jest cale od srodka nie wiem co sie stalo. Udalo mi sie zerwac tapicerke boku ale nie wiem co moze byc przyczyna. Prosze o pomoc : :( :(

 

 

_________________

[mod] zmieniłem tytuł tematu, użytkownika proszę o zapoznanie się z regulaminem forum i schematem tytułowania tematów.

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha bo masz zaryglowany zamek. Prawdopodobnie padł mechanizm.Miałem tak w M40 e316i i musiałem naciąć kable i kablami z akumulatora znaleźć połączenie i się otworzył. Zamieniłem go i problem znikł,tak ja zrobiłem ,ale może ktoś ma lepszy pomysł na to.A ile sie zaryglowało 1en czy więcej??
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciągniesz klamke do samej góry(oczywiście zewnętrzną)przekręcasz kluczuk tak jak otwiera się auto(ciągle trzymając klamke)gdy poczujesz opór opuszczasz klamke do samego dołu(nie puszczając kluczyka) i jeszcze kawałek kluczyk powinien się przekręcić.Wszystko z czuciem.Tak się otwiera e34 myśle że u ciebie też zadziała.Za pierwszym razem może się nie udać więc prubój ponownie.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zadziałała ci funkcja doryglowania :/ Najpierw spróbuj jak radzi kolega piotr50 z tym że próbuj kluczykiem w drugą stronę najpierw,a potem jak kolega radzi. Jeżeli to nie pomorze to wtedy zrób jak radzi kolega DjAquaz,ale jak będziesz w środku to wypnij moduł centralnego i podaj napięcie na piny kostki - powinny puścić zamki(tylko musi być podany dłuższy impuls dodatni).
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi Panowie. Niestety wasze pomysły nie zdaly skutku. Zamek rozwalony od srodka ale drzwi oworzone. W poniedzialek jade kupic nowy zamek. POzdrawiam i prosze o zamkniecie tematu admina

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam!

Dzisiaj mnie spotkał ten problem.

chodzi o drzwi od strony pasażera. Od rana wszystko było ok otwierały się i zamykały. Wieczorem otwieram pilotem autko, wszystko się otwiera, te drzwi też(tzn słychać ten mechanizm otwierania), pociągam za klamkę i nic... Uczucie takie jakby były zamknięte cały czas... Rygielek chodzi góra-dół a drzwi zamknięte... nie wiem co to może być...:/ jakieś pomysły jak to rozwiązać?? tak nagle się to stało...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio męczyłem się z otworzeniem maski żeby naładować akumulator. Zabieg został pomyślnie przeprowadzony,ale niestety drzwi nadal nie chcą się otworzyć.

Problem jest większy, ponieważ tak jak pisałem w poprzednim poście nie mam kluczyków. Dobrałem sie do stacyjki,ale niestety blokada uniemożliwia mi jej wymianę. Próbowałem na krótko stykać kabelki z kostki i udało mi sie uruchomić prąd w aucie. Niestety to nie otworzyło drzwi.Schemat kolorów w kostce to:

czerwony

zielony

fioletowo-zielony

czerwono-zielony

fioletowo-żółty

czarny - żółty

 

Czy można na krótko odpalić auto? Jak otworzyć centralny zamek?

Czy immobilajzer ma wpływ na trzymanie drzwi?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.