Skocz do zawartości

letnie ogrzewanie zamiast goracego


tajnos

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem ida juz zimne dni a u mnie zamiast goracego ogrzewania leci letnie .

ogrzewanie na max nadmuch na max i duu...pa leci letnie a jak przytrzymam gaz na np.3tys obrotow zaczyna dmuchac gorace powietrze i tak w kólko .

-termostat wyglada na ok nagrzewa sie szybko i nie stygnie podczas jazdy

-plynu nie ubywa , nie kopci na bialo i nie ma przecieków

 

problem tkwi w hondzie crv 2.016V 98r mojego starego , moze macie jakies pomocne doswiadczenia z tym problemem

dodam ze nie ma tam zadnych elekt. zaworow plynu i jakies elektroniki. reszta jest sprawna

 

-jest gaz na trójnikach, ale od tego samego gazownika co zawsze i nigdy nie bylo problemu.

Kierowco jeszcze dyszka zajrzyjmy smierci w oczy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to dolac plynu i odpowietrzyc uklad chlodzenia - ot problem

 

 

wiesz miszczu.... na tyle to jestem kumaty i juz dawno to sprawdzilem a po za tym to uklad samoodpowietrzajacy sie.

:duh:

 

leci cieple ale jak dodam gazu na 1.5 obrotów to reki nie idzie utrzymac przy kratce .

Zostala juz chyba tylko pompa wody....

Kierowco jeszcze dyszka zajrzyjmy smierci w oczy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to dolac plynu i odpowietrzyc uklad chlodzenia - ot problem

 

 

wiesz miszczu.... na tyle to jestem kumaty i juz dawno to sprawdzilem a po za tym to uklad samoodpowietrzajacy sie.

:duh:

 

Zadałeś pytanie, w którym nie napisałeś że układ odpowietrzałeś to co się dziwisz i czepiasz że taką (jak najbardziej trafną zresztą) odpowiedź dostałeś.

I to jest jak widzisz forum BMW i nikt nie musi wiedzieć że jest tam układ samo odpowietrzający się.

 

A co do samego problemu to takie właśnie są efekty gdy się kończy pompa wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,w M40 np jest pompa z plastikowym wirnikiem której potrafiło łopatki pękać przez co własnie taki sam objaw był,więc może i tam tak jest że wirnik nawalił
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorki macie racje w koncu to BMW anie Honda . Kiedys w E36M52 tez mialem plastikowy wirnik ale jak pekla jedna z lopatek to cala pompa rozleciala sie w sek.

Dobra wymienie pompe i tak dla ciekawostki dam znac czy pomoglo. :8)

Kierowco jeszcze dyszka zajrzyjmy smierci w oczy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.