Skocz do zawartości

Gdy zapalam swiatła drogowe...


czyzyk83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdy zapalam swiatła drogowe na desce zamiast ikonki tychże świateł zapal mi się ikonka od świateł przeciwmgielnych jak może byc tego przyczyna moe autko to 316 z 95 roku.

Niby nic złego się nie dzieje ale lubie jak wszystko działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz gdzies najprawdopodobniej problem z masa.

Hmm a może jakaś podpowiec jak to sprawdzić.

 

Odłącz kostki od tylnych świateł i wtedy sprawdź, potem przednie halogeny /jak masz/, przy okazji możesz psiknąc jakimś 'kontakt-szprajem' Jak nie miałem masy na którejś z tylnych lamp to w środku miałem dystkoteke oświetlenia i kierunkowskazy migały wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

znam problem z przypadku kumpla, miał w e36 to samo, a winne były tylne swiatła, a dokąadnie wytarte były scieżki w lampach tylnych i pozaginane elementy na oprawkach żarówek. przez to nie było odpowiedniejgo styku i jak zapalał światła to zapalała sie kontrolka świateł przeciw mgielnych tylnych a on świateł z tyłu w ogóle nie miał :lol: smieszne ale niebezpieczne to było.

 

pomogło przeczyszzenie styków w oprawkach i wyczyszczenie ścieżek, jednak w 2 przypadkach musiał kupic nowe oprawki żarówek, gdyz tamte najnormalniej w swiecie sie wytarły, wiadomo plastik... :)

 

moze to coś ci pomoże.

pozdro!

!!! biało-niebieska szachownica !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak wrucił i wszystko juz sprawdził.

Żeczewiscie pomogło oczyszczenie styków :D aż sam nie mogłem uwieżyc hmmm jaka ta lampka jest fajna he he lece na małą przejazdzke :D

Dzieki wszystkim za szybko odpowiedz i do zobaczenia na forum a moze kiedys i na drodze pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.