Skocz do zawartości

e60 z polskim językiem


dareckio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś kiedykolwiek próbował zmienić język na polski

W e39 można było za pomocą programów wyedytować napisy oraz głos do całej navi i menu ekranowe 16:9

czy takie coś jest możliwe w e60 ?

nie ma to jak poczciwa niemiecka konstrukcja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Na pierwszy rzut oka wydaje się fajne, ale ta cena ! :duh:

Na początku są pewne trudności (zwłaszcza w trasie z nawigacją) , gdybym miał taką propozycję kilka miesięcy temu skorzystał bym bez wahania, ale teraz? Do instrukcji przestałem zaglądać(nie mam takiej potrzeby) , może przy zdecydowanie niższej cenie tak ale 1500 to przegięcie :(

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

znając życie jest tak samo jak w e39. Czyli trzeba posiedziedzieć, poszukać pragramu do obróbki plików i samemu zmienić. Głos też można było podłożyć i zmienić logo startujące.

Na razie wiemy o e60 że nic nie wiemy:)

Kwestia czasu kiedy pojawi się soft i programy do obróki plików.

 

Mnie nie zadawala kupienie gotowego rozwiązania.

Chciałbym to sobie sam zrobić tak jak w e39 i móc sobie zmieniać loga i inne duperele wtedy kiedy chce.

No chyba, ze jest to profesjonalnie przygotowany produkt z jakimś lektorem a nie nagrane głosy przez kogoś tam.

 

Zastanawiam się czy komunikaty głosowe też moga być po polsku ??? ale pewnie tak w końcu to jest tylko elektronika

Ktoś pamięta, czy jak aktualizował soft w serwisie to robili to za pomocą płyty CD(DVD) czy za pomocą kabla i kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę na razie nie wgrywać

jest to nowość w fazie testowania

a wiadomo że testuje się na kliencie

 

od kolegi który wgrywa wiem że na 5 aut w dwóch się wysypał czytnik i jest do wymiany

 

po prostu nie wszystkie modele maja ten sam soft wgrany,a to spolszczenie pasuje tylko do jednego na którym zostało stworzone

 

więc taka operacja jest ryzykowna

 

na razie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.