Skocz do zawartości

Czy to oryginalne ramki do nerek e39?


krzysiek90210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżeli jest ktoś obeznany w temacie nerek to proszę o podpowiedź czy te ramki widoczne na zdjęciach mogą być oryginalne.

Po wewnętrznej stronie wytłoczone jest logo BMW, ale zastanawia mnie fakt dlaczego pasują do grillów sprzed liftu skoro są poliftowe. Czy ramki po lifcie mogą pasować do grillów przedliftowych? Mówiąc "grill" mam na myśli tą czarną plastikową kratkę która jest wewnątrz ramek.

 

http://krzysiek90210.fm.interii.pl/nerki_e39/01.jpg

http://krzysiek90210.fm.interii.pl/nerki_e39/02.jpg

 

Pytam gdyż najprawdopodobniej będę je sprzedawał (chciałbym wiedzieć co sprzedaję żeby nie wprowadzić przyszłego nabywcy w błąd).

 

Doszedłem do wniosku że moje auto chyba wygląda lepiej na przedliftowych pomalowanych na czarno (na zdjęciu poniżej można porównać). No chyba że pomalowałbym te poliftowe... Sam już nie wiem które wybrać... Auto jest bez chromów więc takie ramki jakoś mi tu nie pasują...

 

http://krzysiek90210.fm.interii.pl/nerki_e39/03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał kolega wyżej, wewnętrzny element nerek (czarny) jest idenatyczny w obu przypadkach. Różnią się tylko zewnętrzną stroną (chromowaną), ta po FL ma szerszą ramkę. Swoja drogą zastanów się jeszcze, bo moim zdaniem po FL nerka odmładza troche auto i jest po prostu ładniejsza. Chcesz koniecznie czarną? Co za problem, pomaluj tą po FL :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Nerki kupowałem z myślą o pomalowaniu na czarno, zaczęło jednak do mnie docierać że niechcący mogę zrobić z auta choinkę. Jeżeli nowe nerki to przydałyby się także inne elementy poliftowe, a ja póki co mam tylko tylne lampy nowe...

Trzeba będzie jeszcze przemyśleć sprawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • Zasłużeni forumowicze
U siebie zmieniałem poliftowe chromy na poliftowe czarne. W tym momencie zmieniłbym na przedlifty czarne, moim zdaniem dużo lepiej wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem przedliftowa nera wygląda lepiej. U Ciebie, pomalowana na czarno, to już w ogóle miód.

Szczególnie jeśli brak chromów w innych miejscach.

 

temat z 2009 roku :mad2: po co go odkopałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi na forum nie widziałem parę lat. A ty mu doradzasz. Więc sądzę, że się uporał z nerkami jak było to parę dobrych lat temu ;) A na jakie nerki zmieniałeś ? Na te czarne matowe z allegro ? madseason ty masz czarne matowe jak z ich jakością ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam polifta z ori poliftową chrom, która mi się nie podoba.

Wybrałem przedlifta ORI, czyli tylko chromowana ramka. Założę, zobaczę, ocenię.

Wiem jednak, że ten grill zawsze podobał mi się bardziej

 

Poniżej zdjęcie niemalże mojego auta (kolor, felga, lampy) i jak dla mnie jest to estetyczny mistrz (jakby tylko u nas w polandii kiedy takie tablice legalne były :roll: )

http://www.marianresearch.com/images/Car5_20mmF_15mmR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w garażu leżą przed lift. Ale mi bardziej podobają się po lifcie. Ale mam srebrne auto w shadow linie i zastanawiam się nad czarnymi nerkami po liftowymi. Auto na zdjęciu to Przed lift z dołożonymi lampami z polifta. Przynajmniej zderzak jest przed lift i nerki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.