Skocz do zawartości

X3, przymiarka do chipa :)


papik

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekawy jak skrzynia to znosi....

 

manual, ale ruszanie z jedynki jest powolne bo nie chce nic uszkodzić ze względu na bardzo krótkie przełożenie. Jak probowałem ruszać szybko tak jak przed chipem to auto podskakiwało na wszystkich czterech kołach i trzeba było wrzucić dwójkę i dopiero auto jedzie, za duża moc do ścigania sie ze startu, zresztą nie po to to auto kupiłem ale teraz jest zabawa na pozostałych biegach i trzeba trzymać kierownice na naszych drogach z dziurami i koleinami, mam tylko nadzieje że nic nie uszkodzę w przelozeniach i w napedzie bo przyrost mocy od 1600 jest bardzo wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poczytałem wasze wypowiedzi na temat chipa. Macie fajne furki ja niestety mam tylko 2,0 silniczek w manualu 2005r. poradźcie czy warto parę kucyków dołożyć ????

 

 

IMHO zawsze warto dolozyc troche kucy :) Warto tez wiedziec, gdzie to zrobic i jak. Osobiscie polecam VTG, bo maja zajebista hamownie i znaja sie na rzeczy (Grzegorz) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbyś mi "papik" doradzić ile i gdzie mogę założyć chipa oraz jakie to koszty ?? ja jestem z pod krakowa

 

Poczytaj sobie, zadzwon, popytaj, moze maja zaprzyjaznione warsztaty :D

http://www.vtg.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbyś mi "papik" doradzić ile i gdzie mogę założyć chipa oraz jakie to koszty ?? ja jestem z pod krakowa

 

jak wybierałem dla siebie i polecam TTC lub D-tech na ul.Kosocińska, co prawda mają hamownie tylko dla napędu na jedną oś ale gość wie co robi i jest cenowo atrakcyjny i jest jeszcze V-tech ale cena już wyższa chociaż mają ciekawe promocje...

 

Ceny od 1300 - 2200 w zalezności od modelu i oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

odgrzewam kotleta Panowie ... interesuje mnie chip takiego właśnie auta e83 po lifcie 3.0d skrzynia zf (6)

posty są stare jeśli jeździcie jeszcze tymi sztukami to może ktoś napisać jak dziś sprawują się auta ? ew. jak sprawowały się do sprzedaży :]

 

jeśli chodzi o stwierdzenie kilka postów wcześniej to zaprzeczam ;] E83 (x3) po lifcie czyli po październiku 2006 roku w silniku 3.0 d posiadały 218 km i to każda jedna, wyjątkiem było oczywiście sd 286 ale to inna bajka.. ;] to tak przy okazji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.