Skocz do zawartości

M-Pakiet zewnętrzny


piteerus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie, czy zamiana na zderzaki od M-Pakietu przebiega bezproblemowo? Czy inne są mocowania (belki, sanki) zderzaków seryjnych od tych z M-Pakietu? Zastanawiam się czy poza zamianą zderzaków, wlotów powietrza i halogenów reszta będzie pasować.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, czy zamiana na zderzaki od M-Pakietu przebiega bezproblemowo? Czy inne są mocowania (belki, sanki) zderzaków seryjnych od tych z M-Pakietu? Zastanawiam się czy poza zamianą zderzaków, wlotów powietrza i halogenów reszta będzie pasować.

 

No witam szanownego kolegę!

 

Wydaje mi sie ,że wszystko będzie pasować! Tylko trzeba ogolić łeb na łyso! Przypakować! ( dostępne dragi) , nadwaga i upiedliwość! . /.... czapeczka z zadaszeniem!

 

Polecam się . Pozdro.

,

maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ja do swojej e87 też będę zamawiał pakiet m - zdrzak przód , tył, progi , dodatkowo do tego lotka klapy bagażnika od wersji aerodynamik . Jak chcesz napisz do mnie na gg 7247701 bo już od kilku dni "męczę" Pana z serwisu BMW o dobry rabat bo kupuje jeszcze inne bzdety z m-pakiet/u a dodatkowo zderzaki progi lotka chce aby też malowała fabryka

Może przy 2 zestawach zderzaków m-pakietu można by było dobić dobrej ceny

 

Wszystko pasuje idealnie a jeżeli nie to wszystko jest w zestawie :) nadkola zostają stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na twoim miejscu na Allegro bym wszystko kupił, bo dużo taniej wyjdzie. Co do m-pakietu to się chyba na niego nie zdecyduje, bo starych zderzaków nikt nie chce kupować. Na allegro wysyp normalnych zderzaków, więc nie wiem czy mi się to opłaca. Jeśli chodzi o spoiler dachowy to na bank kupuje, ale jeszcze nie teraz, bo cały czas zbieram na zawieszenia na tył.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nic nie ma :(

Poza nakładkami na progi ///M-pakiet , jakiś nerek i nakładek na ręczny chyba że żle szukam :) zderzaków jest sporo ale każdy ma jakiś defekt , ja chyba będę zostawiał wszystkie "stare" cześci gdy będę sprzedawał samochód wszystko będę montował jak było fabrycznie bo taka prawda nikt ci za to nie zapłaci czy masz zderzaki od m-ki czy zwykłe ludzie nie patrzą tylko mówią że cena wysoka a jak mówisz że ściągniesz to jak to auto będzie gorzej wygladało i tak to już jest , ja napewno nie będę robił komuś sporego gratisu na rzeczach które będę kupował , prędzej sprzeda się coś z m-ki niż cos z serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle szukasz :) Zderzak przód i tył jest na allegro. Progów brak, ale kiedyś były. O progi najciężej na aukcji. Oczywiście wszystko do malowania i do drobnej szpacheliki, ale nie popekane. Halogeny trzeba kupić w ASO bo nie pasują z serii. Nerki na 50% powinny pasować (są dwie wersje.. te co mają 4 zaczepy i te co mają 6 zaczepów - tak wyczytałem na angielskim forum). Wloty powietrza na tarcze oraz kratkę pod tablice rej. trzeba kupić w ASO. Jak wyliczyłem, to z całymi plastkiami i częściami z ASO i malowaniem to w 2,5 klocka powinienem się zmieścić. Czyli o conajmniej 1,5 tysia taniej niż w ASO, bo ceny m-pakietu w ASO zaczynają się od 4 tyś. w zwyż :) Oczywiście kalkulacje są przeprowadzone dla wersji z PDC tył i bez spryskiwaczy w przednim zderzaku.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały komplet zderzaków w m-pakiecie (zderzak przód , tył , próg lewy ,prawy ) cały zestaw nowy przygotowany do malowania (zderzak tył pod czujniki ) koszt 3000zł + malowanie więc wydaje mi się że cena nie jest najgorsza a mam nowe zderzaki nie klejone i malowane po 3 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

A czy któryś z kolegów posiadających M-Pakiet mógłby napisać jak wygląda wyjeżdżanie na krawężniki w mieście?

Ja osobiście nie mam M-Pakietu a i tak wydaje mi się, że za dużo prześwitu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów.

ja do swojej jedynki kupiłem używane zderzaki M-Pakiet przód i tył na allegro.

Kosztowało mnie to raptem ok 1000 zł, a samochód zyskał wizualnie.

Nie ma problemów z montażem, nie ma problemów z krawężnikami ( w granicach rozsądku).

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno wygląda kozak.

A co do ceny to trudno mi uwierzyć. Za 1000zł można kupić "wydmuszki" 2 zderzaków (przód+tył), nerki i kratkę, ale trochę jeszcze brakuje do kompletnego M Pakietu.

No i trzeba to pomalować i zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.