Skocz do zawartości

Podgrzewane lusterka


Natek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma, sprawdzałem wyposażenie u siebie i nie było wspomniane, pewnie to cześć jakiegoś pakietu. U mnie brak było halogenów przednich, podgrzewanych lusterek i lakierowanych klamek. Choć na chwile obecną brak już tylko lakierowanych klamek :D

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lakierowane klamki, i halogeny ale lusterka mam białe i chyba nie podgrzewane niestety

 

ale nie chce mi się ich rozbierać by to sprawdzić

 

na pewno z tylna szyba nie działają ............

 

 

moje auto jest Włoch , to ciepły kraj może ktoś nie wybrał opcji ( tak samo jak z fotelami skórzanymi ale bez podgrzewania)

 

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli białe lustra to na 995 masz nie podgrzewane. U mnie też były białe a po doposażeniu zestawu są niebieskie. Chyba nie ma białych asferycznych podgrzewanych, zatem można to rozpoznać po kolorze.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mam niebieskie lusterka - czyli moze podgrzewane. jednak jak dobrze chuchnolem wnie tak ze cale zaparowaly po wlaczeniu tylnej szyby nie odparowywaly..moze temp za wysoka ?? Sam juz nie wiem jak to dziala :D . Troche kicha jesli nie grzeja :mad2: :mad2: . Moze sprobuje jeszcze sposob z wycieraczkami i grzaniem tylnej szyby ... zagadek coraz wiecej :cool2:

 

 

Panowie mam jeszcze takie pytanie jak wyglada sprawa montazu fotochromatycznych szkiel do lusterek bocznych?? Jest to jakies skomplikowane? Ktos to przerabial? Jakis czujnik ?Grzebanie w Kompie ? i jakie koszty (poza wkladami bo te 200zl /sztuka ori)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lakierowane klamki, i halogeny ale lusterka mam białe i chyba nie podgrzewane niestety

 

ale nie chce mi się ich rozbierać by to sprawdzić

 

na pewno z tylna szyba nie działają ............

 

 

moje auto jest Włoch , to ciepły kraj może ktoś nie wybrał opcji ( tak samo jak z fotelami skórzanymi ale bez podgrzewania)

 

 

Pozdrawiam

Niemirad

Ja mam z Hiszpanii i mam, jest to druga bmka z Hiszpanii i ma lusterka grzane , a grzanie lusterek to nie tylko zima , a po drugie skoro przejeździłeś zimę i nic cię nie wkurzało tzn że masz grzane bo bez grzania to porostu jest tragedia rodem z średniowiecza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą maty z allegro + podpięcie pod tylna szybe to druciarnia.

Ale by działało zawsze kiedy wciskasz przycisk a tak siedem stów i nie działa.

Kiedys do szkła był przyklejany termistor który wyłączał podgrzewanie, niewem jak w nowych.

Podłącz miernik do wtyczki podgrzewania i odepnij czujnik temperatury zew, pokaze -30 stopni. sprawdz czy daje napięcie, podepnij temperatura zacznie rosnąć do aktualnej temperatury. Sprawdz przy jakiej temperaturze przestanie dawac napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według moich doświadczen nie da sie wymusić grzania lusterek jeśli temperatura na to nie pozwala. Właczenie ogrzewania tylnej szyby nic nie daje. Temperatura przy której lusterka grzeją jest ok 5,5 st

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według moich doświadczen nie da sie wymusić grzania lusterek jeśli temperatura na to nie pozwala. Właczenie ogrzewania tylnej szyby nic nie daje. Temperatura przy której lusterka grzeją jest ok 5,5 st

Dziwna sprawa rozmawialem z kierownikiem serwisu na ten temat i albo jest nie douczony albo sciemnia bo twierdzi ze GRZANIE LUSTEREK ODBYWA SIE ZAWSZE PO WLACZENIU TYLNEJ SZYBY i TEMP do tego nic nie ma... Mi sie samemu nie chce w to wierzyc ale takie informacje podaje Kierownik ASO :roll2: :roll2:

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według moich doświadczen nie da sie wymusić grzania lusterek jeśli temperatura na to nie pozwala. Właczenie ogrzewania tylnej szyby nic nie daje. Temperatura przy której lusterka grzeją jest ok 5,5 st

 

dokładnie tak samo jest u mnie włączają się automatycznie przy około 5st, nie ma to nic wspólnego z ogrzewaniem tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego taki ze Panowie w ASO nie wiedza jak dzialaja samochody ktore sprzedaja i serwisuja :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Brawo ...

Zastanawia mnie tylko jak wyglada sprawa grzania lusterek podczas deszczu - warunkiem wlaczone wycieraczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja nie mam czujnika deszczu ale jak wlacze wycieraczki to lustra grzeja - nigdy na nich woda nie stoi.

czyli generalnie jest to uwarunkowane od ... wycieraczek(czujnika) oraz temp. (ponizej 5stopni ) lustra sie zalaczaja. Zastanawia mnie jeszcze czy potrzeba dogrzewac tylna szybe? Wydaje mi sie ze nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
mam pytanko nie grzeje mi prawe lusterko co sie moglo popsuc?

 

Zapewne sam wkład trzeba wymienić bo zrobił się zimny lut, częsta usterka w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No to was zaskocze bo ja nie mam ani czujnika deszczu ani niebieskich wkladow, za to mam halogeny wiec niewiem jaka jest na to regula, bylem swiecie przekonany ze niemam tez podgrzewanych lusterek bo ostatnio przy temperaturze ok. 10 stopni wogole nic nie grzaly a byly zaparowane, ku mojemu zdziwieniu wczoraj przy temp. 2 stopni zaczely grzac :D autko z 2006 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was zaskocze bo ja nie mam ani czujnika deszczu ani niebieskich wkladow, za to mam halogeny wiec niewiem jaka jest na to regula, bylem swiecie przekonany ze niemam tez podgrzewanych lusterek bo ostatnio przy temperaturze ok. 10 stopni wogole nic nie grzaly a byly zaparowane, ku mojemu zdziwieniu wczoraj przy temp. 2 stopni zaczely grzac :D autko z 2006 roku

 

 

Może ktoś wymieniał wkłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
Wlacz autoatyczna wycieraczke wtedy zaczna Ci sie grzac :cool2:

 

właśnie zbierałem się z tym żeby to napisać, siedziałem wkurzony z zaparowanymi szybami czekając na reakcje lusterek, tylna szyba puszczała a lusterka nic, włączyłem wycieraczki i po chwili już unosiła się para z lusterek:) to już mój piąty samochód i w każdym były grzane lusterka niezależnie od temperatury, wystarczyło włączyć ogrzewanie tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.