Skocz do zawartości

E34 Spadają Obroty Silnika


harpagin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów mam problem z e34 w benzynie 2.0 z gazem dziś jechałem sobie i nagle coś trzasło z rury i zgasł . Zapalam go na benzynie obroty spadają trzeba mocno gazować żeby obroty złapał to samo na gazie tez ledwie wskakuje na obroty . i jak ruszy to ledwie jedzie i gaśnie i strzela z rury a co do instalacji gazowej to zwykła jakas na mebranie pisze 100Kw coś takiego . Teraz rano zapalam i gaśnie węże sprawdziłem i wszystko trzyma .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj opisać może dokładniej co się dzieje. Czy tak samo jest na gazie i na benzynie? Jak nie dodajesz gazu, to zawsze zgaśnie? Czy dymi na czarno? Silnik M20 czy M50?

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M20 Właśnie rozwiązałem problem usterka była taka ze przy filtrze powietrza zrobiła się jakimś cudem przerwa od spodu węża . Pewnie dlatego ze tak strzeliło z rury wczoraj i zrobiło dziurkę. Ale dziękuje za pomoc. I chyba jakiś gaz jest nie dobry muszę zmienić stacje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz nie chcę zakładać nowego tematu wiec pisze tu . Mam 2 Problemy jeden jest taki ze jak pale go na benzynie to traci obroty . Jak przyciskam pedał gazu to obroty maleją a jak puszcze pedał gazu to obroty wtedy rosną i nie wiem co to patrzyłem na filtr powietrza ale wszystko wygląda na dobrze ..

 

I jeszcze jeden problem chodzi o butle gazu ;/ Coś jest nie tak Jak zatankuje do pełna weszło mi 17 litrów max i wskaźnik magnetyczny pokazuj ful na czerwonej kresce zrobiłem 100 km i wskaźnik jest już pod koniec ;/ a gdzie reszta ???? Gazu mam butle 40l czytałem ze tam powinno około 32 litry być pojemność tak ustawiają zawory .. Pomóżcie proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj poluzowac troche butle na obejmach i przekrecic ja troche do gory.Tak aby wskaznik na butli byl wyzej.

Powinno pomoc i gazu wchodzic wiecej.Tylko nie przesadz i pamietaj ze butli powinna pozostac poduszka gazowa tak aby nie byla napelnona na max.Po prostu jest moim zdaniem zle ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.