Skocz do zawartości

Nowe BMW serii 3 F30


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wpadł Wam w rece , lub gdzies przelotnie mieliscie okazje zobaczyc nowa trójke w AŚ, jak sie na to zapatrujecie, co sadzicie, co Wam sie podoba a co jest nie do przyjecia. Chciałbym poznać Wasz zdanie- spodziewam sie róznych opinii. Moim zdaniem zbytnie podobienistwo grila do nowej 7 , bedzie zacierac subtelna granice poszególnych modeli marki( patrz lata wczesniejsze)

 

 

http://images46.fotosik.pl/163/3b4a9edf1333596amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak axel springer musi zaprojektowac kazdy nadchodzacy samochod.

BMW nie przedstawilo projektu serii 3. najblizszy ktory przdstawia to bedzie prawdopodobnie nowa seria 5, ktora sie testuje.

 

http://www.bmwblog.com/2009/07/10/2011-bmw-5-series-enter-the-final-evaluation-phase/" target="_blank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Dla mnie jeśli to będzie następna 3 to ewidentny upadek marki , czytałem ten artykuł , pisali tez ze w M3 ma wylądować już tylko R6 rzędowo a nie V8 , samo oznaczenie już jest straszne F30 potem będzie F50 , F16 itd i zero orginalnoscni , pisza ze silniki mają być doładowane a gdzie się podzieje fenomen marki gdzie mechanicznie i elektronicznie moc wyciągają bez sprężarek oczywiście tylko jeśli chodzi o benzynę, co do wyglądu to jak upodobnia samochody do siebie to tez jak dla mnie będzie katastrofa . Krzyżyk na drogę dla BMW.

będę jeździł e36 do kiedy ostatnia cześć przestanie być produkowana, a wtedy zmontuje go na nowszych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja kiedyś gdzieś wyczytałem to w M3 ma być V6 a w M5 M6 X5M X6M - V8 ale nawet jeśli do M3 powróci R6 to i tak będzie ok bo BMW słynie z produkcji rzędowych szóstek :) a jak się postarają to może się to okazać strzałem w 10 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba. nawet bardziej niż E46 (E90 pominę milczeniem chociaż lift poprawił ten samochód ogromnie). mam nadzieję, że w takiej (lub podobnej) stylistyce trafi do produkcji.

co do dyskusji nt. unifikacji wszystkich obecnych modeli to do Audi jeszcze dużo brakuje. b. podobają mi się nowe przody - pionowe (z boku wygląda to super zwłaszcza w przypadku 7ki).

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A mi wygląd bardzo odpowiada, ale strasznie irytujące jest to, że BMW też lubi być w modzie i preferuje ekologie. Bo co jak co, ale wg. mnie V6 w M3 to jakaś porażka. Jestem ciekaw jak będzie w środku, fajnie by było gdyby powrócił środkowy panel zwrócony w stronę kierowcy :)
E46 330D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze z tym V6 w BMW to ciagle jakis blad dziennikarza, dla ktorego szesciocylindrowy silnik musi byc w ukladzie V.

R6 to specjalnosc BMW i nie sadze, zeby z tego zrezygnowali.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.