Skocz do zawartości

Pytanie o komputer -mały BC


hadron

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem na elektronice, ale tam to już pewno taki BC to muzeum :8) fakt faktem nikt się w temacie nie udzielił :?

Mam na manetce przycisk BC ale jego wciskanie nic nie daje, cały czas wyświetla temperaturę.

Wg kodu wyposażenia mam BC. Wszedłem na pozycję 19 i odblokowałem rozszerzone menu, mam teraz 21 "ekranów" ale nie mam tego co chciałem, przycisk BC nadal jest nieaktywny.

Gdzie szukać fizycznie tego BC, bo mam wyświetlacz klimatronika i wyświetlacz do radia, nie mam osobnego modułu ani wyświetlacza BC,

wię gdzie go szukać? na desce rozdzielczej? a może ja nie mam go wcale bo ktoś pisał o wersji gdzie jest tylko zegarek i remperatura, ale jak stwierdzić na 100% że ja mam tą zubożoną wersję i przycisk BC na manetce u mnie nigdy nie zadziała ?

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wszystkie e39 miały BC (mały lub duży).

Jeśli masz mały BC to pod prędkościomierzem powinieneś mieć taki "symboliczny samochód", gdzie sygnalizowane są: otwarcie drzwi, uszkodzenie żarówki, brak płynu do spryskiwaczy itp.

Jeśli nie działa ci przycisk BC (po lewej przy kierownicy) to moim zdaniem coś nie łączy w samym przełączniku, lub uszkodzona jest instalacja.

Funkcje BC - temperatura zewnętrzna, średnie zużycie paliwa, tzw. zasięg na posiadanym paliwie, średnia prędkość i to chyba wszystko - powinny być wyświetlane tam, gdzie teraz masz temperaturę (pod linijką z przebiegiem "całkowitym" i "tymczasowym").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie,

ale ja nie mam tego modułu Check z tym samochodem,

nie zapala się nawet przy teście deski, fizycznie go tam nie ma,

samą deskę też mam tylko z jednym przyciskiem.

Na jednym ze schematów znalazłem podłączenie BC, ale to jest cały moduł z własnymi przyciskami na swoim panelu

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz schowek nad nogami pasażera i tam są bezpieczniki (u góry).Sprawdż czy masz bezpiecznik bodajże 40 o wartości 5A (przynajmniej u mnie taki jest E39 ) i wogóle popatrz czy są miejsca gdzie powinien być bezpiecznik a go nie ma. Są wolne miejsca ale bez mocowania bezpiecznika,je pomiń. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za trop, sprawdzę jeszcze raz, ale ja już oglądałem bezpieczniki i zrobiłem nawet fotkę, teraz widzę że na poz 40 siedzi 7.5A ale jkakiś dziwny bo czarny, na pozycji 24 też mam 7.5 ale on jest czerwony, czyli któryś był wymieniany. Podstawię jutro 30A i sprawdzę co polegnie :norty:

 

przy okazji jeszcze pytanko:

czym i gdzie można zmusić BC aby cały czas pokazywał tylko temperaturę, może jakiś carsoft ma taką możliwość zablokowania ?

Sprzedam oryginalną nową cewkę zapłonową (1szt.) do E39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.