Skocz do zawartości

Nieświecące ringi


R1damii

Rekomendowane odpowiedzi

Zgasły mi nagle ringi w lampie od strony kierowcy. Są to oryginalne ringi X5 z 2004 roku , jak włączam teraz postojówki to zamiast ringów z tej strony swieci sie kierunkowskaz a z drugiej normalnie ringi po włączeniu Xenonów kierunkowskaz gasnie ale ringi nie swiecą sie z tej strony :/

Pisze błąd standlicht prufem czyli postojówki.

Co by to mogło być? Mozliwe ze spaliły sie ringi w tej lampie ? ale 2 na raz by sie spaliły w tym samym czasie?? Bo w lampie są 2 pierscienie ringow i zaden nie swieci.

Nie wiem od czego zacząć.

 

 

Pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedna żarówka była przepalona, nie wiem nawet czy tam idą dwie bo nie ja wymieniałem tylko chłopaki z warsztatu którzy robili przy okazji inne rzeczy.

Podnieś maskę i sprawdź tę żarówkę, zamień je stronami i będziesz wiedział która nie działa.

 

BTW. w ASO jedna kosztuje 70zł więc nie wiem skąd takie ceny na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

cześć, masz przepaloną żarówke.

Tania opcja =kupujesz żarówke za 9zl w sklepie z żarówkami(musi być taka sama). Zdejmujesz klapkę z tyłu lampy lekko odkręcasz obudowe żarówki,i tam zobaczysz żaróweczke w czarnej oprawce,a ta z nowu jest w wiekszej oprawce którą własnie wyręciłeś.Szukasz sposobu wyjęcia żarówki( ja mam taki mały wężyk który nakładam na żarówke,żarówka jest wkładana i przekręcana).Wyjmuesz przepaloną i wkładasz nową.

Wszystko kosztuje cię 9zleta plus 10min pracy.

Oczywiście bogaci forumowicze zaraz napiszą ze jeżdzą z tym do servisu.Ale oni tylko o tym marzą, robią to samo co ty zrobisz.

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.