Skocz do zawartości

Nowe forum - propozycja


Matys

<t>Czy jesteś za utworzeniem nowego forum "Instalacje gazowe w BMW" ?</t>  

34 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Panów Moderatorów:

Czy nie dało by się z tego wątku utworzyć nowego forum jak "Polecane warsztaty" czy "Zrób to sam". Zwarzywszy na ilość postów, ciężko jest tu utrzymać wątek a problemów z gazem jak widać jest naprawdę dużo. Myślę, że zrobił się tu niezły bałagan. No a znalezienie intersujących informacji zajmuje duużo czasu.

 

Pozdrawiam.

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Panów Moderatorów:

Czy nie dało by się z tego wątku utworzyć nowego forum jak "Polecane warsztaty" czy "Zrób to sam". Zwarzywszy na ilość postów, ciężko jest tu utrzymać wątek a problemów z gazem jak widać jest naprawdę dużo. Myślę, że zrobił się tu niezły bałagan. No a znalezienie intersujących informacji zajmuje duużo czasu.

 

Pozdrawiam.

Mateusz

 

Wiesz nawet za bardzo się nie męcząc i patrząc na pierwszą stronę widzisz temat : http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11035 po czym czytasz go w całości (bo widać nie zrobiłeś tego). Jak masz jakieś wątpliwości/sugestie to dopisujesz swoje refleksje do tamtego tematu. Nic prostrzego.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie zauważyłem,

Jak przeglądam forum, to zwracam uwagę głównie na tematy rozpoczynające się [e36]...

 

Dopisek do Ankiety:

Przypominam, że pytanie nie brzmi "Kto jest za przerabianiem BMW na gaz" tylko raczej tyczy się obserwatorów i uczetników wątku "o instalacjach gazowych"

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 30 postów z hakiem na koncie, a już byś zmienił całe forum? :wink: Postaraj się zasymilować ze środowiskiem forumowym i naprawdę dobrze je poznać, a dopiero proponuj zmiany. To przynajmniej mój punkt widzenia.
http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 30 postów z hakiem na koncie, a już byś zmienił całe forum? :wink: Postaraj się zasymilować ze środowiskiem forumowym i naprawdę dobrze je poznać, a dopiero proponuj zmiany. To przynajmniej mój punkt widzenia.

 

Powiedział ten co jest tu ok. 9 miesiecy krócej od założenia konta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec!

 

Środowisko mnie odrzuciło, chyba sprzedam BMW :mad2:

 

Temat uważam za zamknięty, ankietę również.

 

Wątek można usunąc!

Mateusz

:sad2: nie martw się - będzie OK ;) nie odrzuciliśmy Ciebie.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 30 postów z hakiem na koncie, a już byś zmienił całe forum? :wink: Postaraj się zasymilować ze środowiskiem forumowym i naprawdę dobrze je poznać, a dopiero proponuj zmiany. To przynajmniej mój punkt widzenia.

 

Powiedział ten co jest tu ok. 9 miesiecy krócej od założenia konta :lol:

 

Nie wiem czy zauważyłeś misiu, że (z uwagi na krótki staż) nie proponowałem żadnych zmian, więc jestem konsekwentny wobec tego co piszę. :duh: boosshhh...

 

Środowisko mnie odrzuciło, chyba sprzedam BMW

 

"środowisko" jest z Tobą! :wink:

http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz teraz jaką zrobię wojnę:

 

MAM LPG SEKWENCJA NA WTRYSKU i TYLKO taka instalacja nadaje się do BMW!

 

:P

 

:cool2: :cool2: :cool2:

 

Za 3 dni temat będzie miał 15 stron, z których nic nie będzie wynikało :P

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.