Skocz do zawartości

problem z praca na benzynie/na LPG ok


mike_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja mam od 2 dni dokładnie ten sam problem, otóż:

 

Rano wstałem i chce jechać do roboty, a tu inaczej niż za każdym razem kręci, ale nie odpala (zawsze odpalał

 

ze pierwszym razem)..Po dłuższej chwili udało sie odpalić, dojechałem do pracy i po pracy chce odpalić i juz

 

lipa - kreci, ale nie odpala. Dodam, że mam założony LPG (STAG-300) i nie mam możliwości odpalenia na gazie odrazu. Kuzyn mnie pociągnął 100m i auto złapało na benzynie, poczym przełączyłem szybciorem na gaz i

 

dojechałem na domu. Przez następne dwa dni problem nie istniał, aż do dziś...Stoi na parkingu pod blokiem i

 

nie pali na benzynie (podejrzewam ze na gazie by działał)..

 

Co może być powodem takiego stanu rzeczy? Czy ktoś miał podobny problem?

Jak auto mi przez dwa dni działało to sprawdziłem pompkę paliwa i sobie działała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym jednak obstawial pompe paliwa ,podjedz do warsztatu i sprawdz jakie daje ciśnienie.

Odpalenie stag 300;przyciskamy przycisk od centralki gazu i trzymamy(kluczyk w pozycji wylączony)

przekręcamy kluczyk caly czas trzymając przycisk centralki i kręcimy.Puszczamy dopiero gdy bunia zaskoczy.Przed jazdą niech pochodzi z 5min na wolnych.

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ktos tu na suchym zbiorniku jezdzil dluzszy czas :) i pompa umarla

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.