Skocz do zawartości

pomoc w wyborze e39


lukasz9022

Rekomendowane odpowiedzi

JA dwa razy kupiłem e34 w 2006 za 6 tys i jeździły nic się nie psuło były czyste i nie zniszczone. A tematy wtedy były ze poniżej 10 tys. to złomy. Widze ze ze z e39 to samo. Nie neguje bo rację macie zeby nie ulegać emocją przemyśleć zakup i szukać szukać ale to już czas przyszedł że dobre tez już są do 20tys.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy serwis BMW jest w stanie sprawdzic auto w stopniu wystarczajacym ze mozna im zaufac i kupic sprawdzane auto??

dowiadywalem sie i kompleksowe sprawdzenie kosztuje 200zl.

co wy o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nieda ci gwarancji na niezawodnosc nowe auta stoja tygodniami w servisach a co dopiero stary samochod,mozna sprawdzic wiele ale niewszystko,i raczej trzeba bazowac na opini uzytkownika jesli mu ufasz i jest to ktos wiarygodny bo obcy bedzie tylko zalecal,no oczywiscie historia auta potwierdzona w aso,bo z ksiazkami to sa dziwne historie,no ale dla uspokojenia to 200zl to calkiem niewiele,dzisiaj przegladalem polskie bmki do sprzedania i wystepuje duza zgodnosc przebiegu z rocznikiem tak jak by wszyscy tyle samo przejezdzali tak samo jest w dani czy szwecji z autami tu zwiezionymi sa tancze ale wiem na 100%ze wszystkie maja ustawiane liczniki przed rejestrowaniem tu,oczywiscie niemowie o nowych aytach tak jest wszedzie kazdy wykorzystuje taka okazje do odmlodzenia,a papiery?wszystko do kupienia,zrobienia zreszta jest to oczywiste i kazdy w wie ze te przebiegi to raczej tak z marzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba od ktorej chcem kupic to oczywiscie obca osoba z innego miasta, auto to bmw e-39 528 z konca 1999r w automacie pierwszy wlasciciel w kraju od 3,5 roku, zakupione z przebiegiem 113tys km w kraju przejechalo kolejne 100tys, przbieg udokumentowany tylko do 113tys - wlasciciel jezdzil po europie jak mowi z tad te 100tys, niby oleje wymieniane i wszystko robione, ale podobno komputer diagnostyczny bmw pokazuje wiecej niz taki unwersalny w zwyklym warsztacie, jesli serwis bmw powie ze auto jest ok to zaryzykuje, a co sadzicie o automatycznych skrzyniach tiptronic - ja slyszalem ze jak ktos dba wymienia olej to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba od ktorej chcem kupic to oczywiscie obca osoba z innego miasta, auto to bmw e-39 528 z konca 1999r w automacie pierwszy wlasciciel w kraju od 3,5 roku, zakupione z przebiegiem 113tys km w kraju przejechalo kolejne 100tys, przbieg udokumentowany tylko do 113tys - wlasciciel jezdzil po europie jak mowi z tad te 100tys, niby oleje wymieniane i wszystko robione, ale podobno komputer diagnostyczny bmw pokazuje wiecej niz taki unwersalny w zwyklym warsztacie, jesli serwis bmw powie ze auto jest ok to zaryzykuje, a co sadzicie o automatycznych skrzyniach tiptronic - ja slyszalem ze jak ktos dba wymienia olej to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesli silnik dziala bez zarzutu, skrzynia przeklada zawsze gladko i nie szarpie przy wlaczaniu biegow z postoju to powinno byc OK.

 

Jesli auto jest dobrze wyposarzone, to naturalnym zjawiskiem jest zuzycie elektroniki, ktora czasami pada. Naprawa jej jest za zwyczaj kosztowna. Sprawdz elementy wyposarzenia zwlaszcza takie jak NAVI, TV, zmieniarka, itp...

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na szczescie auto nie jest przesadzone elektronika i takiego szukalem ma to co powinno byc i mi to odpowiada

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja dwu strefowa, alufelgi, szyberdach, ASR, centralny zamek, poduszka powietrzna x6 , radio / CD - zmieniarka na 6cd , wspomaganie kierownicy, immobiliser, instalacja gazowa, komputer, ksenony, tempomat, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna, blokada dyferencjału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy serwis BMW jest w stanie sprawdzic auto w stopniu wystarczajacym ze mozna im zaufac i kupic sprawdzane auto??

dowiadywalem sie i kompleksowe sprawdzenie kosztuje 200zl.

co wy o tym sadzicie??

 

Co znaczy "kompleksowe sprawdzenie" za 200 zł ? Sam jestem ciekaw .

 

Komputer ,nawet z ASO ,wszystkiego nie pokaże ,chyba że testujący jest dociekliwy , zna się i poobserwuje parametry na zapalonym silniku ,a nawet się przejedzie z komputerem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem to wyglada to tak.

przyjezdzasz podlaczaja pod komputer sprawdzaja co i jak, podobno prawdziwy przebieg rowniez, podnosnik sprawdzanie zawieszenie podluznic itp, sprawdzenie karoseri pod wzgledem wypadkowosci itp itd, porownanie przegladow z ksiazka serwisowa a co jeszcze to nie wiem chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.