Skocz do zawartości

walenie najprawdopodobniej mostu


Chołek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z moją e60, jest to silnik 530d skrzynia automatyczna. A więc gdy samochod jest mocno rozgrzany tak po (60 km) ostrej jazdy zaczyna walic cos z tylu samochodu, robi sie wtedy gdy sie nim przycisnie a pozniej sie gazu popuści on wrzuci wyższy bieg, spadnie z obrotów i nadle łup i dzieje sie tylko tak na biegu 5-6, na nizszych jest spoko. Czy to most? Koszt naprawy? Z góry dzieki. Pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
i co udało rozwiazac ci sie ten problem ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kanał na YouTube

https://youtube.com/channel/UCxH2eXFg5Y0BJLJyWR5G0pQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Odswieze, jak sie skonczylo to wszystko>?? Ja mam podobnie, pomiedzy 3-4 biegiem, pierwszym razem myslalem ze ktos mi w tyl wjechal, tak walnelo!! A do tego ciagle mi chuczy tyl- podejrzewam most!? Zrobilem trase 6 000 km i nie zalowalem nogi, wiec pewnie padl most,ale ludze sie jeszcze ze moze ta podpora, co myslicie???? Dodam ze chuczy caly czas, zimny, nagrzany, male predkosci i duze-tyle ze odglos sie zmienia przy roznych predkosciach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z moją e60, jest to silnik 530d skrzynia automatyczna. A więc gdy samochod jest mocno rozgrzany tak po (60 km) ostrej jazdy zaczyna walic cos z tylu samochodu, robi sie wtedy gdy sie nim przycisnie a pozniej sie gazu popuści on wrzuci wyższy bieg, spadnie z obrotów i nadle łup i dzieje sie tylko tak na biegu 5-6, na nizszych jest spoko. Czy to most? Koszt naprawy? Z góry dzieki. Pozdrawaim

 

Mam bardzo podobnie ale w x5. Po podpięciu skrzyni do kompa nie wyskakuje żaden błąd. Wymieniłem poduszki na tylnym wózku, były pozrywane. Walnięcie jest tylko delikatniejsze, ale mam podobne wrażenie jakby ktoś mi w tyłek wjechał. Może ktoś ma pomysł co to. Ja obawiam się że to automatyczna skrzynia biegów. Ale bez rozebrania nie da się tego potwierdzić. U mie nic nie chuczy czy buczy. Tylko wali czasem w plecy :( . Jadąc w tiptornicu, nic się nie dzieje, nawet gwałtowne redukcje nie powodują tego nieprzyjemnego zdarzenia. Czekam na uwagi kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.