Skocz do zawartości

co po odpięciu przepływki


natalina123

Rekomendowane odpowiedzi

moja E36 320i spada z obrotów i jak chcę dać gazu to wtedy gaśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kolejny temat zakladasz zamiast kontynuować tamten z krokowcem :doh: sprawa jest tego samego "kalibru"?!

Swoja droga tematów odnosnie falowania, gasniecia silnika na luzie i itp. jest sporo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kolejny temat zakladasz zamiast kontynuować tamten z krokowcem :doh: sprawa jest tego samego "kalibru"?!

Swoja droga tematów odnosnie falowania, gasniecia silnika na luzie i itp. jest sporo na forum.

 

nie chodzi mi o krokowca ale o przepływomierz powietrza , bo krokowiec mam dobry a co do tego ze tematów jest wiele to wiem ale nic konkretnego, a ty zamiast mnie pouczać na temat tematów to lepiej odpowiedz na pytanie a jak nie to nie pisz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: żebyś wiedział, że nie nie będę szukał specjalnie informacji. A ty się dalej męcz, jak wnioskuje po tych postach, z nieprawidlowa praca silnika. Zmiękniesz jak zacznie Ci gasnąć silnik pod swiatlami.

Co do porządków nie pouczaj mnie bo znam zasady ogólnie przyjęte na forum. Nawet zatytułować postu poprawnie nie potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: żebyś wiedział, że nie nie będę szukał specjalnie informacji. A ty się dalej męcz, jak wnioskuje po tych postach, z nieprawidlowa praca silnika. Zmiękniesz jak zacznie Ci gasnąć silnik pod swiatlami.

Co do porządków nie pouczaj mnie bo znam zasady ogólnie przyjęte na forum. Nawet zatytułować postu poprawnie nie potrafisz.

 

a ty chyba czytać nie potrafisz i też mnie nie pouczaj, a co do mojego silnika to śmiga, a przez takich jak ty większość postów jest bez użyteczna bo piszecie nie na temat i myślicie że wszystko wiecie, pisałem ci nie piszesz na temat więc nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.