Skocz do zawartości

Wymiana poduszek, napinaczy dalej błąd


brokat_

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, rzeczywiście napisałeś tak... Przegapiłem to...

 

Luzik ;) thenygoos masz prawie 2000 postów i wiesz jak jest, coś szukasz a post ma 100 stron i nic jednoznacznie z niego nie wynika, bo ludzie nie czytają tylko dają bezsensowne odpowiedzi jak np pan PawełH :D.

Pozdrawiam

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ludzie nie czytają tylko dają bezsensowne odpowiedzi jak np pan PawełH :D.

Pozdrawiam

 

Ale co Ty chcesz od Kolegi PawłaH? Jest znudzony i tyle... Przyznam Ci, że o ile kiedyś, na początku "łykałem" wszystko, to teraz nie widzę ciekawych problemów w aktualnie pojawiających się tematach... Fakt, że szukajka jest do niczego (sam mam problemy z odszukaniem własnych postów po wyrazach, które wiem, że były używane w tych postach, no i nicku), ale jak cokolwiek muszę i chcę znaleźć to znajdę na forum, temat po temacie, wątek po wątku...

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego thenygoos chyba zle zrozumialeś jeżli oszukamy mate to czy jest pasażer czy go nie ma poduszki odpalaja dwie.

Wiec kolega brokat_ napisal ze ma to gdzies czy odpala mu dwie czy jedna.Osobiscie jestem za tym zeby wszystko wymieniac ale jezeli np masz uszkodzana mate to zadna poducha nie wystrzeli,wiec chyba jest lepiej oszukac mate i niech system dziala

W tym temacie mówimy o bme e39 ktora ma kleme pirotechniczna a np model e36 z silnikiem 2.0 2.5 ma tez aku z w bagażniku i czy on ma np kleme pirotechniczną?

Nastepna sprawa ze zgadzam sie z kolega brokat_ ze jest jakis temat gdzie jest duzo odpowiedzi ale nie na temat, jak dla mnie jest to prosta sprawa chce komus pomoc pisze ,nie chce nie pisze ,i wtedy mysle ze bylo by latwiej cos znalesc na forum.

Jezli widze jakis temat i ktos juz napisal dobrą odpowiedz ja nie bede sie powtarzał

Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego thenygoos chyba zle zrozumialeś jeżli oszukamy mate to czy jest pasażer czy go nie ma poduszki odpalaja dwie.

 

Alewż Kolego Kowal74: ja nawet nie tykałem tematu maty, a tylko klemy, więc nie ma mowy o złym zrozumieniu... Poczytaj uważnie to zauważysz to...

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to teraz robię na siebie lincz że jestem bandyta oszust itp. (sprzedając auto i tak powiem ze było robione miało wywalone poduchy zrobiłem to i to)

Moje pytania to:

 

1. jaki rezystor do maty wiem wiem było na forum ale o diodzie ja chce dane rezystora, a info 1n4001 diody mnie nie cieszy

2. jaki rezystor do klemy + (myślałem o wymianie ale nie mam ochoty rozbierać połowy auta - od akumulatora do grodzi z silnikiem bo to bez sensu

 

Witam ja tego nie pisalem wiec zobacz sobie to na pierwszej stronie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brokat_ napisał:

Po drugie czy walnie jedna czy dwie poduchy mam to gdzieś, ma mi się nie świecić żadna kontrolka na czerwono w AUCIE

 

 

To walnij w drzewo lub latarnię bez zapiętych pasów Twoich i pasażera...Zapewniam Cię, że szybko zmienisz zdanie i Ty i Twój pasażer...

 

pozdrawiam

 

thenygoos

 

 

Wiec ja na poczatku widzialem temat maty a tu jest twoja odpowiedz a nic nie pisal o pasach tylko czy walnie mu jedna czy dwie poduchy ma to gdzies.

To ja zrozumialem ze jak oszuka mate to woli miec sprawny system a ze wystrzela dwie poduchy ma to gdzies

Mysle ze czytam uwaznie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thenygoos mata sprawdza czy fotel jest zajęty czy pusty to przecież wiesz :) tutaj info czy wypalić jedną czy dwie poduchy a dioda = dwa zajete fotele i potrzeba strzelić z dwóch, ciekawy jestem jak to u ciebie byłoby przy sprawnej macie i niezapietych pasach po spotkaniu z drzewem ? wypali jedna czy dwie poduszki jak nie będziesz miał zapiętych pasów? Fakt jest taki bez pasów masz 90% mniej szans na przezycie po spotkaniu z drzewem. Ja tego nie planuje, mnie rypie czy wypali mi jedna czy dwie, cztery czy sześć poduch, chciałbym żeby one wogóle zadziałały.

Dla mnie przestępstwo to wkładaniu rezystorów w miejsca poduszek, napinaczy. (kleme zrozumiałem)

To takie moje zdanie

 

Do Moderatora

Proszę o zamknięcie tematu.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz rację, ja wcale nie jestem innego zdania, poza tym, że przy kolizji wolałbym aby odpaliła o jedna za dużo niż o jedna za mało poduszka... Klema - o czym napisałem - to rzecz osobista...

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Edytowane przez thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.