Skocz do zawartości

drżenie kokpitu przy prędkości ok 120km/h


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem jak w temacie przy podchodzeniu do 120km/h zaczyna drżeć kokpit powyżej ok 130km/h przestaje znalazłem na stronie e30.de opis takiego zjawiska ale przy 160km/h więc podejrzewam że ten sam defekt. Tłumacz google tak przetłumaczył nie wiem dokładnie co znaczy zrównoważyć koła?

 

Panel drżeniem na 160 kilometrów na godzinę

Räder wuchten (Höhenschlag beachten!) Aby zrównoważyć koła (uwaga wysokość szok!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz rację ale nie rozumiem dlaczego google tłumacz tak przetłumaczył

Kierownicy wytrząsanie na 80-120 kilometrów na godzinę

Räder wuchten Wyważania kół

 

Panel drżeniem na 160 kilometrów na godzinę

Räder wuchten (Höhenschlag beachten!) Aby zrównoważyć koła (uwaga wysokość szok!)

 

też rader wuchten ale inne tłumaczenie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już kwestie tłumaczenia, zacznij od sprawdzenia ciśnienia w kołach , wyważenia ich , a najlepiej jak masz możliwość do załóż inny komplet kól. Jeśli problem nie zniknie wykluczysz że koła nie mają nic do rzeczy i będziesz szukać przyczyny gdzieś indziej...

 

powodzenia...

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatyczny tłumacz pomaga tylko znającym język ew. jak ktoś chce przetłumaczyć list od cioci z typowym słownictwem. Stosowanie go do tłumaczenia spraw samochodowych czy innych specjalistycznych rzadko daje jakieś rezultaty. A przyczyną może być wyważenie opon lub zawieszenie - tak jak koledzy piszą; mógłby być chyba i wał napędowy.
PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem podobnie tylko ze u mnie wystepowało to przy predkosci 90km/h

wywazenie koł pomogło troche , calkowite znikniecie problemu dala mi wymiana opon

czytałem tez na forum ze moze to byc przyczyna skrzywienia tarcz lub terczy hamulcowej

http://img11.imageshack.us/img11/6204/e340211.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.