Skocz do zawartości

Telefon PROF ,BT i parowanie telefonu-


luk1685047081

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem jeszcze raz cos takiego poruszyć z tym ze teraz z innej beczki nie o samym sposobie parowania tego bo w 90% nieskuteczne przy tym zestawie ale o tym czy :

jest możliwość odłączenia telefonu w podłokietniku tak by został sam BT i może wtedy auto nie widząc piorytetowego tel w podłokietniku zacznie "bardziej szanować " te sparowane przez BT.

 

U mnie do modułu BT w bagażniku idą 3 kable czarne ekranowane : dwa z czarnymi wtyczkami jeden z beżową od góry , reszta zasilania i cała wiązka idzie od spodu.

Może wypowie sie jakiś majster czy jest sens grzebania i odłączania tel w podłokietniku by komórki auto traktowalo "lepiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalną słuchawkę od BMW gdzie obok niej wkladasz karte Sim

 

witam

ja mam taki sam zestaw w aucie i jeszcze nigdy nie udało mi się sparowac przez bluetooth więc korzystam z tej karty w samochodzie

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie udało ci się go sparować ??

 

kilka telefonów parowałem u siebie i po przebrnięciu z pierwszym potem już było prosto :)

 

 

uruchomić w idrive panel parowanie bluetooth

 

w telefonie właczyć bluetooth, potem w telefonie wybrac 'wyszukaj urządzenia audio' - powinien znaleźć coś w stylu bmw1234, wybrać to, na ekranie idrive pokazuje sie info że próbuje sie do nas przyłaczyc telefon X, wybierz wtedy kod - np. 123 i zaakceptuj, potem ten kod wpisz w telefonie w okienku ktore sie pokaże. I powinno działać.

 

 

potem działa już normalnie

wsiadam z telefonem w kieszeni, w ciągu około 30s do minuty zgadują się ze sobą

jeśli rozmawiam akurat przez telefon w czasie wsiadania po sparowaniu automagicznie rozmowa przełącza się na głośnomówiący samochodowy, w telefonie moge zmienić powrót na słuchawke / w nokiach to prawy klawisz tam gdzie masz w czasie rozmowy napis "Głośnik/Telefon". Powrót na zestaw głośnomówiący w czasie tej rozmowy - to tez w telefonie wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest gdy posiadasz taki tel w podłokietniku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e4b02b0e062653d.html .

U mnie komórka sie paruje ale nic poza tym nie działa ani książka ani możliwość dzwonienia.

 

Sparowany jest ale co z tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b510c86f91eafc49.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo tzn. telefon prof. w aucie. Miałem do niedawna K750i i mimo, że jest na liście BMW (mam nawet snap shot do niego ale nie pasuje bo inne są wtyczki przy telefonie) i mimo, że mam wgrany nowy soft w aucie to i tak nie udało mi się sparować z telefonem na tyle aby z niego skorzystać. Pokazuje mi to samo co u ciebie na wyświetlaczu. Przestałem z tym walczyć i kupiłem kartę i teraz wożę ja w aucie (pre paid).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.