Skocz do zawartości

44. Rallye Monte-Calvaria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Razem z Andrzejem Kornelą w roli mojego pilota wystąpiliśmy w tej imprezie "44. Rallye Monte-Calvaria". Postaram się szybko nadrobić sprawy służbowe i napiszę jakąś relację +zdjęcia+filmy.

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyryp zasadniczo byl tylko w jednym miejscu ( SZ2/SZ11 to proba jechana na terenie jednostki wojskowej w Gorze Kalwarii ) reszta byla raczej po gladkim i nic zlego sie nie dzialo. BMW Klub Polska byl reprezentowany przez 3 zalogi:

nr 82 Igor Bartołd/Andrzej Kornela E30 320i

nr 83 Mariusz Kaczmarczyk/Michał Jaskólski E30 320i

nr 84 Tomasz Pszczółkowski/Bartosz Pszczółkowski E30 320i

wyniki naszych zmagan mozna zobaczyc tutaj:

http://www.ak-polski.org.pl/sport/kjsy/Monte_Calvaria_2009/kl_rwd.pdf klasa RWD i Generalka tutaj: http://www.ak-polski.org.pl/sport/kjsy/Monte_Calvaria_2009/generalna_z_goscie.pdf

MC byla jak zwykle bardzo silnie obsadzona, zglosilo sie ponad 100 zalog, w klasie RWD wystartowalo 19 samochodow! Troszke zdjec ktore niezle pokazuja warunki w jakich sie jechalo:

http://picasaweb.google.com/michal.dehnel/MCalvaria# ( Chynów )

http://rides.webshots.com/album/570329106PRFVgn?start=504 ( Piaseczno )

Edytowane przez ANDRZEJ 540
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Goscie sie nie licza wiec 14 :D Tak zupelnie serio to nie spodziewalem sie takiego wyniku, jechalismy po mokrej i zasyfionej nawierzchni bez szpery 130KM BMW, dodatkowo to byl chyba 3 start Igora w KJS. Anulowali SZ6 bo wynik bylby jeszcze lepszy ( niezle nam tam poszlo ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogubiłeś zawiechy na tych płytach?

 

Miałem super pilota i jakoś przetrwaliśmy.

Chce podziękować Andrzejowi za pilotowanie. Dla mnie pełna profeska. Andrzejku mam nadzieję że nie zawiodłem bardzo Twoich ambicji

:D .

W całym rajdzie jechało mi się rewelacyjnie pomijając fakt że od OS3 przestał działać hamulec ręczny (coś się zmieliło).

Przed samym startem dałem się namówić Andrzejowi na zmianę opon na dociętego slicka i muszę powiedzieć że to była świetna decyzja.

Każdy OS był inny nawet te powtarzane po przejechaniu ponad 100 samochdów potrafiły być z niespodzianką.

Z osiągniętego wyniku jestem bardzo zadowolony.

Autko dojechało do mety w całości. Oprócz jednego nawrotu na torze w słomczynie nie było większych "baboli" (kłaniał się brak ręcznego).

Wynik dla mnie jest tym bardziej satysfakcjonujący bo bezpośrednia konkurencja była zeszperowana.

Gdyby umiejętności a nie ambicja kolegi z e36 były najważniejsze to mieliśmy 2 miejsce w klasie, a do pierwszego brakowało 0,5s. Po złożeniu przez niego protestu anulowano OS6 i wyniki już znacie.

Jeszcze raz dziękuję Andrzejowi mam nadzieję że jeszcze sobie razem pojeździmy.

Generalnie świetny rajd tu macie kilka naszych przejazdów:

Zdjęcia już wkrótce.

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja rzekłbym ....

Naprawdę super tępo i oczywiście za czym idzie dobry wynik.

Andrzej zawsze prowadzi profesjonalnie i jest dobry w tym co robi .

Zawsze chciałem jego namówić na KJS by sam spróbował ale zawsze zasłaniał się tym że autko się zepsuje .

 

Jeszcze raz bardzo ekstra wynik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej może zaprosimy wszystkich (w szczególności mieszkających w Warszawie) na nasz kolejny występ?

 

ta szczególnie panie zaproście ... Rajd Pań .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rajd Pań i nawet wiem kto cie namówił na ten rajd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta szczególnie panie zaproście ... Rajd Pań .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rajd Pań i nawet wiem kto cie namówił na ten rajd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No strasznie śmieszne.....

 

"Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

 

Jak będę taki "duży" jak Ty to też będę jeździł w takich imprezach jak Ty

:mrgreen:

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecałeś mi ze pojedziesz ze mną ułęż a tu jakiś rajd dla pań :shock:

 

Nie DLA Pań Tylko Rajd Pań. Na 60 załóg- kobiecych będzie 4.

Poza tym powinieneś się cieszyć że jeszcze tym razem będziesz na Ułężu pierwszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.