Skocz do zawartości

fiksowanie obrotów po dokręceniu korka oleju!!! po remoncie


slawek1775

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam e39 523i poszła mi uszczelka pod głowicą bo jak odkręciłem korek oleju to miał przedmuchy i silnik fiksował z obrotami!! wiec głowica została splanowana, po złożeniu silnika teraz jak odkręce korek oleju to nadal fiksuje z obrotami i ZASYSA POWIETRZE po zakręceniu korka wszystko OK. Może wie ktoś z was co może być prosił bym o pomoc!!! Dzięki Edytowane przez slawek1775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To że silnik pracuje nierówno po odkręceniu korka to normalne, tak jest w każdym silniku. Jesteś pewien że mechanik nie naciągnął Cię po prostu na kasę? Robiłeś remont silnika z powodu nierównej pracy na odkręconym korku oleju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz po odkręceniu korka oleju i silnik pracuje nie równo to dla Pana jest normalne :shock: jeśli silnik jest na wykończeniu to taka reakcja jest dla niego normalna!!! ale ja mam przejechane 130tyś. Z resztą parę miesięcy wstecz jak odkręciłem korek od oleju to silnik nawet nie drgnął praca silnika była płyną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn inaczej - przygasnac moze, ale nie moze zgasnac, ani tez chodzic jakby mial zaraz sie wykonczyc. gdy sa ewidentne przedmuchy z komory spalania bedzie to czuc pod reka, dobry silnik zmniejszy swoje obroty, ale nie bedzie wariowal na obrotach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś zrobił Cię w konia z tym remontem głowicy, nawet jak sam zauważyłeś, nic nie pomógł na te niedomagania, a jak już pisali poprzednicy, przygasanie to normalna sprawa. Przedmuchy do skrzyni korbowej szybciej spowodowane byłyby zużytymi pierścieniami lub dziurą w tłoku, nieszczelną głowicą to chyba już w skrajnym wypadku, a na pewno wcześniej miałbyś poważne problemy z układem chłodzenia.
www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po złożeniu silnika teraz jak odkręce korek oleju to nadal fiksuje z obrotami i ZASYSA POWIETRZE po zakręceniu korka wszystko OK. Może wie ktoś z was co może być prosił bym o pomoc!!! Dzięki

:duh: :duh: :mad2: :mad2:

To polonez??? Założę się, że jakbyś podłączył auto do kompa to by ci pokazało komunikat: ENDZIN KAPUT....

 

Solaris - prośba o zamknięcie idiotycznego wątku, który tymbardziej przewija się w co 10 poście.

 

Pzdr,

 

MOD EDIT:

Fakt, niedawno było coś takiego, poza tym coś już tu zostało wyjaśnione. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.