Skocz do zawartości

Czy felgi 17" ET 20 podejda do e36


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko bedzie, z takim ET będą haczyć na pewno o nadkola... W swoich 17-tkach mam et z tego co pamietam koło 40. ET20 to bardziej pasują do piątek i siudemek. Co do oponek jak widzę do 328 to już myślę ze ze względu na wygląd i prowadzenie mogłyby być 17/45/225 :) I naprawdę polecam TOYO proxes T1R oraz Pirelli P zero. Superowe oponki trzymają sie drogi jak przyklejone. Nie polecam ich tylko tym którzy lubią piszczeć zamiast przyspieszać na skrzyżowaniach :)
Części używane do E36 i E38 !!! TANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili 17" et 35 ale chcialbym poznac opinie osoby ktora probowala lub upchnela takie kolo do e36 bez dotykania nadkoli...

Opony beda pewnie musialy byc odpowiednio naciagniete ;)

Radość z jazdy :)


328i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem nie ma sensu naciagac opon tylko po to zeby weszly w nadkole...

po pierwsze brzydko to wyglada ...wiem bo mialem naciagniete opony 235 na szersza felge i nie wygladalo to ladnie

po drugie czasem moze to byc niebezpieczne

 

Ja do swojej e36 bede zakladal kolka 245/45/R17 ale wymaga to zabiegu poszerzenia nadkoli...nie znam dokladnie danych felgi niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem wczoraj nowo zakupione 17tki z oponami 225/45.

Wcześniej kupiłem 8 cali szeroki z et20 i odesłałem szybciej do sprzedającego niż je przysłąli. Teraz mam ET41 na przodzie 7,5 cali a na tyle 8,5 ET41. Opony 225/45 i sa idealne. ET 35 może by i weszły. przeciez M3 mieły 8 calowe MOTORSPORTy z ET35 i były to seryjne felgi to nie było tu mowy o nacinaniu nadkoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem wczoraj nowo zakupione 17tki z oponami 225/45.

Wcześniej kupiłem 8 cali szeroki z et20 i odesłałem szybciej do sprzedającego niż je przysłąli. Teraz mam ET41 na przodzie 7,5 cali a na tyle 8,5 ET41. Opony 225/45 i sa idealne. ET 35 może by i weszły. przeciez M3 mieły 8 calowe MOTORSPORTy z ET35 i były to seryjne felgi to nie było tu mowy o nacinaniu nadkoli.

Witam. Wtrące sie w temat zgadzam sie ztobą bo ja ma u siebie właśnie MOTORSPORTY

i są to 17" ET35 przód 7,5 cala a tył 8,5 cala oponki mam wszedzie 235\40\17 i nic sie nie dzieje zresztą tak z fabryki wyjechała pozdrawia i narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.