Skocz do zawartości

Problem z xenonami... gasnie jeden z nich


nowatek156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegos czasu mam problem z xenonami a dokladnie z jednym z nich (lewym od strony kierowcy), czasem potrafi zgasnac i nieraz podczas zapalenia swiatel od samego poczatku juz nie chodzi dopiero jak kilka razy przelacze przelacznikiem swiatel to zalaczy. Przemienilem przetwornice i nic, zarowki i tez nic wiec nie wiem comoze byc. Jak sie przypatrze dobrze podczas zapalania swiatel to widac bardzo drobne opoznienie tego lewego xenonu (pierwsze prawe pozniej lewe) ale to naprawde prawie nie widoczne tak jakby bylo za male napiecie na tym lewym zeby go szybko zalaczyc i wolniej sie rozgrzewa od prawego wiec nie mam pojecia co moze byc. Prosze o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie ja je zalozylem tylko kupilem samochod z takim oswietleniem a po drugie po to jest forum zeby zadawac wlasnie takie pytania...

 

 

odpowiedz jest b.prosta walnięta jest przetwornica,

trzeba wymienic ale ogólnie wszystkie przetwornice made in china z allegro są do d.. kitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na allegro moduły do xenonów,po 29,90 [pln] nie ma komunikatów na kompie ,że spalona żarówka,własnie czekam na nie ,założę to się pochwalę,ja mam Hidy i nie narzekam na ich działanie, a przed autem widno!,podobno będą się czepiać jeśli nie ma reflektorów samopoziomujących,tylko na to nie ma przepisu ,ze nie można ich używać,a wracając do gaśnięcia stawiałbym na przetwornicę...pzdr. :arrow: .
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.