Skocz do zawartości

***Benzyna w oleju***Pomocy!!!!!


David 62

Rekomendowane odpowiedzi

co do porównania gaźnika i w trysku jest tak jak mówicie, ale ze maluch jest 2 suwem to się nie zgodzę fakt chodzą mu tłoki jednocześnie nie na przemian ale to 4 takt a co do tego ssania jak miałem E30 318i m10 tam był pełen wtrysk sannie sterowane przez kompa i tez wywalałem termostat ( bo miałem problem z ciepłem) i nie zauważywszy zęby się paliwo dostawało do oleju chyba ze coś miałem walnięte i ssanie nie chodziło lub po prostu było krotko włączone bo jak by nie było potem osiągał swoja temp :D fakt faktem jeśli pomogło to chwała i niech każdy co ma taki problem skorzysta z tego posta

 

A forum jak to forum jest po to aby wymieniać się swoim zdaniem jak rozmowa w realu

 

Racja maluch jest 4 sówem :duh: (już to poprawiłem :mrgreen:).

 

Mójm nie osiągał swojej temp. i jeździłem w czapce szaliku i rękawiczkach :lol: :lol:

Ale ustarka już zlekwidowana !!! :cool2: :cool2:

-=BAWARKA TO DOBRA PARA DLA MNIE -=


http://img512.imageshack.us/img512/2996/333333333yq4.jpg


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43306&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dodam do mojej kompromitacji jeszcze to ze jak juz sa stare wyswiechtane pierscienie to na zimnym silniku moga przepuszczac paliwo do oleju po zozgrzaniu uszczelnia sie na tyle ze to znika ale to nie zmienia faktu ze i tak cos jest z silnikiem nie tak a i jeszcze ze niczym sie nie roznia te silniki tu i tu jest zasilanie paliwem przed komora spalania czy to gaznik czy wtrysk zaden z silnikow czy to bmw czy maluch nie ma wtrysku bezposredniego oprucz obecznie nowych bemek bo to juz inna historia niedawno rozmawialem z iednym gosciem ktoremu siadl wtrysk przy peugocie 207 i lal nie bylo w tej komoze zadnego spalania podobno chodzil jak traktor ale przyjechal z krakowa na tym silniku do rzeszowa to jest okolo 230km i ani deko mu sie nie podniusl poziom oleju ale ciesze sie ze udalo ci sie usunac usterke ja oczywiscie nie jestem z zawodu mechanikiem tylko technologiem budownictwa wiec sie nie znam
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.