Skocz do zawartości

czy zmienia ktos zwykły system audio na logic7


lewar1309

Rekomendowane odpowiedzi

witam,ja właśnie chciałem wymienić ale jak podałem numer vin panu w serwisie to usłyszałem że bardzo mu przykro ale akurat mój samochodzik nie jest przystosowany do logic7,także nawet nie dowiedziałem sie ile by to kosztowało :(
tylko potwierdzam cos co ktos kiedys powiedzial a mianowicie:to auto naprawde zaraża!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robilem 2 dni roboty z wymiana wszystkich glosnikow i dodaniu nowych (np centralnego)

 

koszty nie pamietam ale okolo 3 tys zlotych wraz z wzmacniaczem

 

glowny problem to programowanie tego by wzmacniacz byl widziany przez idrive. no i te tragiczne glosniki ktore sa montowane w serii - prawdziwy dramat. bmw zaoszczedzilo nawet na tym ze nie dali wysokotonowych w slupkach

 

czuc roznice oj czuc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robilem 2 dni roboty z wymiana wszystkich glosnikow i dodaniu nowych (np centralnego)

 

koszty nie pamietam ale okolo 3 tys zlotych wraz z wzmacniaczem

 

glowny problem to programowanie tego by wzmacniacz byl widziany przez idrive. no i te tragiczne glosniki ktore sa montowane w serii - prawdziwy dramat. bmw zaoszczedzilo nawet na tym ze nie dali wysokotonowych w slupkach

 

czuc roznice oj czuc......

 

3 tysiące za sprzet plus montaż? czy sam dłubałeś?

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robilem 2 dni roboty z wymiana wszystkich glosnikow i dodaniu nowych (np centralnego)

 

Jak to jest w zwykłej wersji, jest tam miejsce na głośnik w desce? Zawsze myślałem, że jak nie masz logic7, to tam masz tylko plastik.

 

Poza tym logic7 to 13 głośników, udało Ci sie wszystkie zamontowac, łącznie z wooferami pod siedzeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robilem 2 dni roboty z wymiana wszystkich glosnikow i dodaniu nowych (np centralnego)

 

Jak to jest w zwykłej wersji, jest tam miejsce na głośnik w desce? Zawsze myślałem, że jak nie masz logic7, to tam masz tylko plastik.

 

Poza tym logic7 to 13 głośników, udało Ci sie wszystkie zamontowac, łącznie z wooferami pod siedzeniami?

 

miejsce na desce na glosnik centralny jest. sa miejsca w slupkach na wysokotonowe (brak w standardzie) w drzwiach przednich na sredni ton (byly) pod siedzeniami woofery (tez byly ale wymienilem na inne) w tylnej polce jest miejsce na wysokotonowe i sredniotonowe (byly tylko srednie) no i w drzwiach tylnych powinny byc sredniotonowe ale nie bylo miejsca a nie chcialem ciac dziur w tapicerce drzwi. oczywiscie wszystko na swiatlowodach programowanie i docelowo dziala tak jak by wyjechalo z fabryki z EQ na idrive. wzmacniacze chodza od 500 do 1000 zl http://www.allegro.pl/item535798222_bmw_e60_e61_2008_wzmacniacz_logic_7.html

 

do tego glosniki w calosci jakies 500-700 zl i koszt robocizny i programowania w sumie kolo 3 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie montowany jest wzmacniacz? musze zobaczyc czy mam miejsca puste na wysokie tony w mojej bmw na te głośniki. pewne kabelki trzeba ciągnąc samemu wszystkie bo nie są podciągnięte.

 

tak kabelki musisz ciagnac od wzmacniacza do kazdego z glosnikow. do wzmacniacza dochodzi swiatlowod ktory jest w standardzie polozony w samochodzie. ja mam zmontowany po prawej stronie w bagazniku za wykladzina i wszystko sie miesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.