Skocz do zawartości

Licznik bmw akumulatorki


sherifff

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!!!

Mam pytanie czy w liczniku z elektronicznym przebiegiem kilometrów i inspekcją ale bez check control są akumulatorki????Bo po rozebraniu nie widze!

Mam taki licznik i nie działa mi ekonomizer i szukam przyczyny.

Mam jeszcze jeden problem mianowicie od jakiegoś czasu po wyłączeniu stacyjki brzęczy mi ten dzwięk jakby światła były włączone (ale nie są). Jest tak za każdym razem kiedy wyłącze stacyjke. Nie wiem czy jest to wina licznika ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie z elektronicznym przebiegem maja check control ....... chyba ,co do tego ekonomizera to prubowales zrobic test zegarow ?,a co do tego brzeczyka to nie wyswietla ci jakiegos bledu ?
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma checka nie ma testu :( ,no rzeczywiscie dziwne to troche bo pierwszy raz widze zegary z elektronicznym przebiegiem bez check control ale skoro nie ma przycisku CC to i nie ma CC ..........
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

td i napewno 520 a mysle ze 518 nie maja check control

nie maja tez akumulatorków tylko kondensatory

test robisz tak

1 przy wylaczonej stacyjce naciskasz pipek od kasowania przebiegu

dziennego

2 stacyjka w pozycje 1(trzymajac pipiek)

 

dalej sam zobaczysz jesli economizer ruszy to chyba nie jego wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo, z tym, że u mnie na przemian różne wskaźniki przestawały działać, a brzęczyk na pewien czas potrafił sam się załączyć podczas jazdy. I tak aż do całkowitego padu zegarów, których nie udało się już naprawić.

 

Moim zdaniem powinieneś już szukać nowych zegarów, bo bez wymiany się nie obejdzie.

 

Dodam jeszcze, że kiedy przez chwilę zegary działały to test przechodziły prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!!!

Mam pytanie czy w liczniku z elektronicznym przebiegiem kilometrów i inspekcją ale bez check control są akumulatorki????Bo po rozebraniu nie widze!

Mam taki licznik i nie działa mi ekonomizer i szukam przyczyny.

Mam jeszcze jeden problem mianowicie od jakiegoś czasu po wyłączeniu stacyjki brzęczy mi ten dzwięk jakby światła były włączone (ale nie są). Jest tak za każdym razem kiedy wyłącze stacyjke. Nie wiem czy jest to wina licznika ?????

 

W srodku nie ma zadnych akumulatorkow ani tym bardziej kondensatorkow (a w kazdym razie nie celem podtrzymania pamieci)

tylko pamiec statyczna ktora nie wymaga zasilania.

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.