Skocz do zawartości

klimatyzacja


robiola1

Rekomendowane odpowiedzi

w E46 w rocznikach 2004-2005 widziałem rózne cuda np. w prawie full wypasie byly np. korbki do szyb tylnych, albo skora, automat, ksenony i klima manualna... takie nieporozumienie robi tylko BMW i Mercedes inne marki nie daja takich plam.

 

osobiscie jestem zdziwinony, ze w E60/61 robia jeszcze klime manualna, szukam dalej, ale z tego co widzialem to polowa ogloszonych mieszczacych sie w moim budzecie jest z ta manualna klima.

szukam klimatronika dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w E46 w rocznikach 2004-2005 widziałem rózne cuda np. w prawie full wypasie byly np. korbki do szyb tylnych, albo skora, automat, ksenony i klima manualna... takie nieporozumienie robi tylko BMW i Mercedes inne marki nie daja takich plam.

 

osobiscie jestem zdziwinony, ze w E60/61 robia jeszcze klime manualna, szukam dalej, ale z tego co widzialem to polowa ogloszonych mieszczacych sie w moim budzecie jest z ta manualna klima.

szukam klimatronika dalej!

 

Nie no pewnie, Audi tak nie robi :mrgreen:

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guteq napisal:

Nie no pewnie, Audi tak nie robi Mr. Green

 

dokladnie, audi jako jedyne nie daje plamy jesli chodzi o manualna klime..

nie widzialem jeszcze A6 po 1998 roku z manualna klimatyzacja, w standardzie jest klima 2 strefowa.

 

No to widzisz jest problem, bo ja widziałem.

 

http://moto.allegro.pl/item520441375_audi_a6_3_0_tdi_quattro_bezwyp_serwis_skory_w_wa.html

 

To jest uboga klima w Audi i zdaje się, że to jest na takiej samej zasadzie jak w bmw ta z kiepskimi pokrętłami.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawowej wersji e60 w Polse jest klimatyzacja o rozszerzonym działaniu. Nie wiem czy w Polsce można zamówić tą prostszą wersję. W Niemczech natomiast w standardzie jest prostsza klimatyzacja a to o rozszerzonym działaniu to opcja. Czyli widać, że BMW poważniej traktuje nasz rynek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem zdziwinony, ze w E60/61 robia jeszcze klime manualna, szukam dalej, ale z tego co widzialem to polowa ogloszonych mieszczacych sie w moim budzecie jest z ta manualna klima.

szukam klimatronika dalej!

 

Klimatronik w e60 dziala kiepsko. Jak dla mnie to chyba najslabszy element calosci. Jest nieprzyjazny, ma wolny czas reakcji, nie wszystkie funkcje sa dostepne dla pasazera, jest po prostu przekombinowany. Taka ze nie stosowalbym klimatronika jako waznego kryterium wyboru samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek napisal:

No to widzisz jest problem, bo ja widziałem.

 

http://moto.allegro.pl/item520441375_audi_a6_3_0_tdi_quattro_bezwyp_serwis_skory_w_wa.html

 

To jest uboga klima w Audi i zdaje się, że to jest na takiej samej zasadzie jak w bmw ta z kiepskimi pokrętłami.

 

 

nie ma problemu,

to jest 2 strefowy klimatronik, podobny jest w volvo i mercedesie(w mesiu podswietlaja sie stopnie) niestety nie ma cyfrowego wyswietlacza z stopniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem zdziwinony, ze w E60/61 robia jeszcze klime manualna, szukam dalej, ale z tego co widzialem to polowa ogloszonych mieszczacych sie w moim budzecie jest z ta manualna klima.

szukam klimatronika dalej!

 

Klimatronik w e60 dziala kiepsko. Jak dla mnie to chyba najslabszy element calosci. Jest nieprzyjazny, ma wolny czas reakcji, nie wszystkie funkcje sa dostepne dla pasazera, jest po prostu przekombinowany. Taka ze nie stosowalbym klimatronika jako waznego kryterium wyboru samochodu.

 

 

 

witam

ja mam zupełnie odwrotne odczucia,klima jest super precyzyjna,można ją ustawiac b. indywidualnie ..................

 

 

ale największ zdziwienie moje było jak zobaczyłem e39 zupełnie bez klimy,a myślałem że czegoś takiego nie ma :shock:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem zdziwinony, ze w E60/61 robia jeszcze klime manualna, szukam dalej, ale z tego co widzialem to polowa ogloszonych mieszczacych sie w moim budzecie jest z ta manualna klima.

szukam klimatronika dalej!

 

Klimatronik w e60 dziala kiepsko. Jak dla mnie to chyba najslabszy element calosci. Jest nieprzyjazny, ma wolny czas reakcji, nie wszystkie funkcje sa dostepne dla pasazera, jest po prostu przekombinowany. Taka ze nie stosowalbym klimatronika jako waznego kryterium wyboru samochodu.

 

 

 

witam

ja mam zupełnie odwrotne odczucia,klima jest super precyzyjna,można ją ustawiac b. indywidualnie ..................

 

 

ale największ zdziwienie moje było jak zobaczyłem e39 zupełnie bez klimy,a myślałem że czegoś takiego nie ma :shock:

 

pozdrawiam

niesamowite chcialbym to zobaczyc,ciekawe co jest na desce w tym miejscu ?a ktory to byl rocznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna ustawic z poziomu iDrive temperatury dla pasazera, sily nawiewu i nawiewu na szyby od strony pasazera. Mozna wlaczyc opcja auto ale sa tylko trzy poziomy regulacji sily nawiewu.

 

 

witam

 

temp. z poziomu iDrive nie ale masz to po ręką(pokrętło) ,nawiew na szybę jest centralny więc jest tylko jeden regulator no i siła dmuchawy też jest pod ręką,oprócz tego siłę nadmuchu można regulowac z poziomu iDrive

indywidualnie dla pasażera i kierowcy,dla mnie super rozwiązanie

 

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wystepuje manualna klima poniewaz ,bez urazy ale jakas blondyna lub ktos starszy nie potrafi poslugiwac sie pokretlem nawigacji i wejscie w ustawienia opcji nawiewu graniczy czasami z cudem. A sam takze uwazam ze klima tronik jest dosc slaba jak na takie auto przystalo. :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna ustawic z poziomu iDrive temperatury dla pasazera, sily nawiewu i nawiewu na szyby od strony pasazera. Mozna wlaczyc opcja auto ale sa tylko trzy poziomy regulacji sily nawiewu.

 

 

witam

 

temp. z poziomu iDrive nie ale masz to po ręką(pokrętło) ,nawiew na szybę jest centralny więc jest tylko jeden regulator no i siła dmuchawy też jest pod ręką,oprócz tego siłę nadmuchu można regulowac z poziomu iDrive

indywidualnie dla pasażera i kierowcy,dla mnie super rozwiązanie

 

 

hej

 

zgodze się z kolegą dla mnie też jest super rozwiązanie i jak było pisane wcześniej że słabo reaguje czy wolno nagrzewa, u mnie taki obiaw nie wystepuje a wrecz przeciwnie wszystko śmiga super

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dlaczego piszecie , że to klima manualna, a tamta automatyczna. Obie klimy są automatyczne, jedynie ta druga o rozszerzonym zakresie regulacji i strefach. Klima manualna nie ma mozliwości precyzyjnego ustawiania stopni żądanej temperatury, jedynie dodając gorące powietrze można "sobie" pokrętłem regulować komfort. Moim zdaniem wymieniając klimę na tę o rozszerzonym zakresie nic sobie nie poprawisz, nie odczujesz różnicy. Ja w swojej rozszerzonej nie pamiętam kiedy coś zmieniałem. Kolega w podstawowej również mówi, że od roku jej nie dotykał. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.